Skocz do zawartości
IGNOROWANY

auto gasnie podczas jazdy problem z odpaleniem


dawidn1501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pomocy

Posiadam audi a4 b5 1.9 tdi 110 koni.Auto było u mechanika i nic.W trakcie jazdy auto samo gasnie i są problemy z odpaleniem poniewaz nie pali sie kontrolka od swiec jesli sie pokaze pali na dotyk.Wymieniłem przekaznik 109 i 219 który jest obok komputera głównego.Niestety nie pomogły te przekazniki.

Nie wiem co mam juz wymieniac bo mechanik zaczął wymyslac moze to byc stacyjka moze gdzies przerwany kabel tylko jak ukaze sie kontrolka swiec bedzie palił nawet ze 100 razy a za nastepnym razem znowu problem gdy nie ma kontrolki swiec takze stacyjka i przerwany kabel raczej odpadają.

Drugi problem jaki mam to brak klimatyzacji tylko w czym rzecz klima nabita pompa klimatyzacji chodzi podpiete przewody pod maszyne a przy właczeniu klimy zegary nawet nie drgną mówia ze moze byc popsuty klimatronic jak to sprawdzic

Prosze pomocy nie wiem co mam robic

Pozdrawiam i dziekuje za każdą odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję(((( Ale tutaj może pomóc dobry spec od elektroniki. Podepnie Kompa i coś musi wyskoczyć......Z klimą też...Może ktoś poleci Ci kogoś obeznanego w Twojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i woź 2 metrowy kabel :D jak zgaśnie to podaj + z akumulatora na ten zaworek przy pompie i powinien odpalić :D i będziesz wiedział co cię boli. znajomy miał przypadek podobny i okazało się że gniazdo przekaźnika bylo uszkodzone i jak gdzieś po wybojach jeździł to mu rozłączało i gasł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój tak robił jak za gorąco na dworze było ...

Jak w kuj pom to moge bardzo dobrego mechanika polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat :decayed:

mam taki problem ze po dopaleniu pochodzi 1s i gasnie, po 1-3 takich akcjach wszystko normalnie, co moze mu dolegac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do setna sprawy filtr paliwa miałem zawalony poniewaz podczas przyspieszania auto złapało bład i gasło przekaznik zle odczytywał parametry.Po wymianie filtra auto chodzi bez problemu.

Wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...