Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł Wałków Wyrównoważających


marjankowi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbował ktoś zastosować do silnika BRE moduł wałków z nowszych silników z B8. Z imbusem 100mm.

Mam taki moduł na stole i widzę ,że różni się tylko ilością śrób którymi jest przykręcony do bloku.

Oryginalny jest na 8 śrub, a ten na 6 śrub.

Czy to jedyna różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co tu kombinować z wałkami imbusikami itd....Ja kupiłem najpierw wałek od gościa z TMA SERWIS i miało chodzic po 30 tys padła zembatka pośrednia koszt w aso około 900 zł plus przeróbka na grubszy zabierak już nie pamiętam dokładnie ale około 650 a i tak wylądowałem w VW po pompę z 1.9 zębatkę zimering łańcuch i napinacz koszt 1400 zł bo mam troszkę zniżek robota własna do ogarnięcia w jeden dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co tu kombinować z wałkami imbusikami itd....Ja kupiłem najpierw wałek od gościa z TMA SERWIS i miało chodzic po 30 tys padła zembatka pośrednia koszt w aso około 900 zł plus przeróbka na grubszy zabierak już nie pamiętam dokładnie ale około 650 a i tak wylądowałem w VW po pompę z 1.9 zębatkę zimering łańcuch i napinacz koszt 1400 zł bo mam troszkę zniżek robota własna do ogarnięcia w jeden dzień .

troszkę te Twoje zniżki słabe...za takie zestawy(1.9 tdi) mamy po ok 1000zł..(z serwisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżki fajna rzecz, ale ja dalej nie wiem czy ten moduł da się zastosować do BRE.

oczywiście że da się go zamontować i nawet miski nie trzeba zmieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w silniku CAHA 170KM jest też problem z pompą oleju ? W temacie jestem zielony od razu zaznaczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...