Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidjs

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No przecież piszę ze ma mam TROSZKĘ zniżek
  2. Kolegam ma dostęp do vaga niech sprawdzi bloki pomiarowe 10 i 11 będzie wszystko wiadomo ile podaje i na jakich obrotach podaje. Jak grucha ok to zakres regulacji kiepski i trzeba wyregulować.
  3. Kolego co tu kombinować z wałkami imbusikami itd....Ja kupiłem najpierw wałek od gościa z TMA SERWIS i miało chodzic po 30 tys padła zembatka pośrednia koszt w aso około 900 zł plus przeróbka na grubszy zabierak już nie pamiętam dokładnie ale około 650 a i tak wylądowałem w VW po pompę z 1.9 zębatkę zimering łańcuch i napinacz koszt 1400 zł bo mam troszkę zniżek robota własna do ogarnięcia w jeden dzień .
  4. dawidjs odpowiedział(a) na minios temat w 2.0TDI
    Kolego wciśni sprzęgło to przestanie. I szykuj się na robotę dwumasu i nie powinno się jeździć bo zamiast 2000 zł mogą się zrobić 3000 zł bo wał cierpi.
  5. dawidjs odpowiedział(a) na bubaS-line temat w 2.0TDI
    Witam. Jeżeli chodzi o regeneracje pompy u "TMA" to z ręką na sercu mogę polecić po 37 tys k wyjąłem pompę i wałki bo posypała mi się zębatka pośrednia której nie wymieniłem bo ( przyżydziłem )koszt w serwisie vw około 900 zł zabierak i gniazdo wałka w stanie nienaruszonym więc chłop nie robi lipy. Teraz wsadziłem już pompę oleju z 1.9 żeby zapomnieć o temacie na zawsze koszt części wraz z nową pompą około 1400 zł .
  6. Witam . Ktos udostepni jakis fajny programik do BPW bo tez ostatni sie zastanawiam zeby coś sobie wgrać
  7. dawidjs odpowiedział(a) na dawidjs temat w 1.9TDI
    Ok. niemiałem dzisiaj czasu bo wyjazd mi wyskoczył jutro będę już w domu wiec sprawdze i jak by co będę dzwonił. Dzieki za pomoc pozdrawiam
  8. dawidjs opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Panowie i Panie spraw dotyczy jak w temacie golfa 1.9 105k bkc. Auto nie odpala jeżeli temperatura spadnie poniżej 4 stopni na plusie. Jeżeli temperatura jest wyższa niż 4 stopnie niema jakich kolwiek objawów nieodpalania. Po podłączeniu waga nie ma żadnych usrerek jedynie na teście sprawności pojawia się informacja ze nieprawidłowy sygnał z J 179 ( przekaźnik zimnego grzania ) Wiecy wymieniłem na nowy nie pomogło , potem czujnik temperatury i przekaźnik nie pamiętam nr. Wie ma ktoś jakąs diagnozę będę wdzięczny bo powoli się poddaje
  9. kolega ma racje zabieraj się za robotę rozrusznika .
  10. dawidjs odpowiedział(a) na dawidjs temat w 2.0TDI
    Dzięki za podpowiedzi ale auto na rozgrzanym silniku ciężko kręci a odpalo bezproblemowo (jak zakreci) nie jest to reguła czasem nie ma żadnych problemów i działa ok. Rozrusznik wrócił wczoraj z regeneracji wszystko ok na wszelki wypadek wymienił automat na inny. Wsadzilem go wczoraj ale nie było czasu go pozodnie rozgrzać sprawdze dzisiaj i da ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 08:58 ---------- Zamykając temat auto chodziło 6 godziny bez gaszenia przejechało ok 200km w koło komina i po zgaszeniu odpaliło bez problemu potem spróbowałem jeszcze kilka razy (tak dla pewności ) i po kłopocie. Problemem był automat od rozrusznika po wsadzeniu innego używanego jest ok. Podsumowując nie zawsze takie objawy dają tuleje na rozruszniku i dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam wszystkich biorących aktywny udział w temacie. ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- Zamykając temat auto chodziło 6 godziny bez gaszenia przejechało ok 200km w koło komina i po zgaszeniu odpaliło bez problemu potem spróbowałem jeszcze kilka razy (tak dla pewności ) i po kłopocie. Problemem był automat od rozrusznika po wsadzeniu innego używanego jest ok. Podsumowując nie zawsze takie objawy dają tuleje na rozruszniku i dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam wszystkich biorących aktywny udział w temacie.
  11. To samo przerabiam. Niewiedząc dlaczego zauwazyłem ze ylko BPW ostatnio mają problem z odpaleniem. A napowaznie zeby zamknac temat wieczorem dam znac czy regeneracja rozrusznika wymiana tulej i automatu bo to on prawdopodobnie u mnie robi zamieszanie cos pomogła
  12. Sprawdz sobie. Przyznam ze tez byłem troszeczkę zaskoczony. ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Ps. tak sprawdzałem kompem VCP+K bo taki posiadam i dokładnie teraz nie pamiętam czy nieprawidłowy sygnał swiecy zarowej czy brak napięcia czy cos takiego jak się powtórzy to sprecyzuje lub jak to takie istotne to jutro sprawdzę bo i tak jestem na etapie grzebania przy nim.
  13. Panowie Bpw ma diagnozę świec tyle że nie pali sie kontrolka świec zarowych tylko kontrolka engine (silnika) . Dwa tygodnie temu to przerabialem u siebie . A co do odpalania to najlepiej na vaga i podejrzewał bym przekaznik świec zarowych ale vag prawdę ci powie.
  14. dawidjs odpowiedział(a) na dawidjs temat w 2.0TDI
    kąt wtrysku sprawdzałem jest ok równy zeru. Doda ze nie jest to reguła często po rozgrzaniu pali normalnie.
  15. dawidjs opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Jak w temacie. Mianowicie auto 2.0 BPW potrafi po tygodniowym postoju odpalić od pierwszego strzała a wystarczy ze przejedzie jakąś krótką trasę około 50km i po próbie ponownego uruchomienia kreci strasznie ciężko , odpali zgaszę ją i po ponownym zakręceniu kręci normalnie. Rozrusznik po regeneracji ponoć był ok tylko wymienili tuleje. VAG (VCP+K) nic nie pokazuje ładowanie ok zero błędów, logicznie było by postawić na akumulator ale zastanawia mnie sytuacja dlaczego tylko na ciepłym jest problem z rozruchem lub spartolili regeneracje rozrusznika? Może ktoś bardziej doświadczony lub ktoś kto miał podobny przypadek pomoże.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.