Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Czasem Kosztorys Nie Został Zaniżony Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Ostatnio miałem przygodę parkingową..

Na parkingu sklepowym miałem przygodę , mianowicie gościu cofał i przetarł mi lewy tylny zderzak

Tak to wygląda

bb3a35ff9123f47amed.jpg

6a173aeda9526ecamed.jpg

e8e8a1a1c9ca6c4dmed.jpg

8f8b9c4708919b56med.jpg

A tu kosztorys

0f5468bfdba3f951med.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a60e4150d5cd36c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roboczo godzina powinna byc 90 zł a materiał obniżyli do 67 proc. Więc przy takiej szkodzie to jest niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden element (zderzak) do malowania. W moim mieście dobry lakiernik bierze 400 zł za element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az się chce powiedzieć że glupie pytanie zadałeś moze nie głupie a nie właściwe.

Kolego zapamiętaj wycene zawsze ale to zawsze będziesz mial zanizoną. Ci pseudo rzeczoznawcy ktorzy przyjzdzają na oględziny i wyceniają szkodę są od tego żeby cię oskubać z należnego odszkodowania. Oni mają płacone za to żeby Cię oskubać i są od tego jak d.pa od srania.....Wracając do pytania powinienwś zadać raczej jak bardzo zanizyli Ci wycene bo zanizają zawsze i bezprawnie kwestia jak dużo urwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo sie tu nie idzie zrobic, jakies 200- 500 zł. Zatem odwolywuj sie na stawke i tak jak napisal kolega na materialy.... najwyzej zaproponuj im ugode zeby nie isc do sadu i tyle moze cos ci posypia wiecej :), no masz tez drugie wyjscie oddac auto na bezgotowke i wziasc sobie z policy oc sprawcy auto zastepcze na czas naprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...