Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura Na Desce Wariuje


stachu97a4

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z temp cieczy chłodzącej, problem polega na tym że wymieniłem wisko,termostat, i czujnik na jakiś włoski zamiennik i nic to nie dało ,mianowicie chodzi o to że gdy juz sie rozgrzeje do np.90 stopni i jadę jest dobrze gdy stanę na chwile np na stacji przekręce stacyjkę nie odpalając jest 90 gdy odpalę wskakuje 100 jadąc się schładza i to wmiare szybko ale gdyby nie jadąc raz po raz przekręce stacyjke bez odpalania raz pokazuje 90 a raz 100 i teraz moje pytanie czy nadal jest coś z czujnikiem bo słyszałem że zamienniki to loteria i trzeba kupić orginał niemiecki mam zamiar kupić orginał ale czy to coś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem orginał w serwisie za 130zł jutro go zamontuje i zobaczymy tak przy okazji przy zakupie trzeba mieć stary albo podać win inaczej jest trudno dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty gadasz mowisz czujnik do tego i tego modelu i silnika rok i maja ale po vin zawsze lepiej sprawdzic. zamienniki to gowno tylko ori. wiec powinno byc dobrze. ale teraz sa wysokie temp wiec moze byc ze po zgaszeniu auta wejdzie na 100 stopni. jaki silnik wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik słaby bo 1,6 ale wcześniej tego nie miałem a latam moją audi 6 lat chodzi oto że mnie to wnerwia jak coś jest nie tak i jak mi się coś takiego pojawiło to mnie to wk....ia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...