Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" :D

dzięki za info czyli będę musiał obcinaczki ze sobą wziąć :D :D

Opublikowano
  • Autor

oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" :D

dzięki za info czyli będę musiał obcinaczki ze sobą wziąć :D :D

Te te uważaj żebym ja sie nie połasił na Twoje chromy :D :D :D

Opublikowano

hehe :D :D

Opublikowano
  • Autor

Pare fotek z nowym przodem po dzisiejszym smalcowaniu :D

d3124264-3c20-496a-a62f-f2618fb1fc66_zps

d52a17d8-c6fc-4111-a421-cf0dec27434a_zps

3_zps0npi7e74.jpg

Opublikowano

Bzyyydal :D :D

no dobra piękna jest :D


ale czarne lampy to ja bym tu widział :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bzyyydal :D :D

no dobra piękna jest :D

ale czarne lampy to ja bym tu widział :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

Ale ja przecie mam ori bixy i łone som ciemne w środku :)

że jeszcze bardziej ? :D

Opublikowano

no przecież to bixy ;) Michał lusterka s4 by tu pasowały :whistling: kolorek świetny

Opublikowano
  • Autor

no przecież to bixy ;) Michał lusterka s4 by tu pasowały :whistling: kolorek świetny

Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q :) a ori lustra s4 tysiaczka to minimum

Opublikowano

Skąd wygrzebałeś s-line pod spryski? :D też szukam do siebie i kaszana

Opublikowano
  • Autor

Skąd wygrzebałeś s-line pod spryski? :D też szukam do siebie i kaszana

Pod spryski i jeszcze PDC :P :P :P

Opublikowano

Dorwać zderza oryginał s-line pod spryski i pdc to nie lada wyzwanie :decayed:

Opublikowano

no przecież to bixy ;) Michał lusterka s4 by tu pasowały :whistling: kolorek świetny

Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q :) a ori lustra s4 tysiaczka to minimum

Nie są aż tak drogie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no przecież to bixy ;) Michał lusterka s4 by tu pasowały :whistling: kolorek świetny

Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q :) a ori lustra s4 tysiaczka to minimum

Nie są aż tak drogie :decayed:

porysowanych nie chce :P

Opublikowano

same obudowy dorwac w dobrym stanie to min 6 stów

Opublikowano
  • Autor

same obudowy dorwac w dobrym stanie to min 6 stów

No dokładnie , a kupić byle jakie zeby tylko były to u nie u mnie takie numery :D

A z chromami tak jak Harry19 to nie bede się wygłupiał :D :D :D

Opublikowano

hehe , już bym wolał dac do lakiernika i pomalowac na srebrno

Opublikowano

świeci się :decayed: dobrze wyszło :wink:

Opublikowano

Czym go tak wysmalcowałeś?

Opublikowano

Czym go tak wysmalcowałeś?

przecież pisze ... wysmalcował = smalec :wink::grin:

Opublikowano
  • Autor

Czym go tak wysmalcowałeś?

przecież pisze ... wysmalcował = smalec :wink::grin:

dokładnie :grin: :grin: :grin:

Meguiarsem pojechałem ręcznie :D

świeci się :decayed: dobrze wyszło :wink:

Dzięki Edi , teraz już będę mógł godnie zaparkować koło Ciebie i nie będzie wstydu :P

Edytowane przez chopin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.