Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...


chopin

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem Ci, że będzie różnica i nie będziesz żałował tych wydanych "kilku" złotówek więcej :wink:

jest za***iście , teraz już nie będzie innego jak LM :)

no i niestety ... okazało sie że koleś nie ogarnia tego co ma a czego nie , pojechałem osobiście zaczął coś ściemniać ale w ostateczności wyszło że jego pracownik sie pomylił i dodał nie te zdjęcia co trzeba itp itd ... :facepalm:

szkoda bo już miałem nadzieje :(

Nadszedł długo przeze mnie oczekiwany modzik :

2015-01-22%2019.40.03_zpsr24kkva3.jpg

i będzie rezanko i w końcu będzie to wyglądało jak należy :) funkiel nóweczka z aso.

Przyszły też lampki ori ledy :

2015-01-17%2017.30.25_zps2rpzaiwi.jpg

no i zostawiamy motula i przechodzimy poziom wyżej - zobaczymy jaki będzie efekt :)

2015-01-22%2019.41.22_zpsdgxadpnp.jpg

Zasuwasz do przodu :wink:

Oświetlenie rejestracji LED jest takie samo w sedanie i avancie? Znacie może numery pod sedana?

to jest to samo , a nr masz na zdjeciu. no ja też po przejsciu na LM byłem pozytywnie zaskoczony :wink:

tylko w tych ledach są dwa nr na prawą i lewą : końcówki 021 i 022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM - bardzo dobry wybór, również jeżdżę na nim i zachwalam :wink:

Dolna kratka od S4 wyrezana, zdjęcia później jak wrócę do domu :D

Ale teraz jest piknie :D

No i fotki :

tutaj podczas rezanka : 2015-01-24%2016.45.37_zps7vpogav4.jpg

było troche zabawy i precyzyjnego docinania ale efekt każdemu wynagrodzi poświęcony czas i stres aby nie uszkodzić kratki która jest droższa niż górny grill :

2015-01-24%2022.08.54_zps1sms0woh.jpg

włala :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin to nawijaj jakie odczuwalne różnice miedzy LM a Motul :)

Dziadzia , jako że ja muzyk to przede wszystkim pierwsze na co zwróciłem uwagę to na dzwięk

.

Silnik zaczął ciszej i tak jakby bardziej miękko pracować . Wydaje zupełnie inny dzwięk przy klekotaniu. I mam wrażenie że lżej mu się odpala na ujemnej temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kiedyś to samo mówili o motulu , czyżby sie pozmieniało ? :)

no właśnie i czmu kur... tydizeń po tym jak kupiłem motula o tym mówisz..... aaaaaaaa :a4fan:

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kiedyś to samo mówili o motulu , czyżby sie pozmieniało ? :)

no właśnie i czmu kur... tydizeń po tym jak kupiłem motula o tym mówisz..... aaaaaaaa :a4fan:

przepraszam , wymieniłem dopiero wczoraj :grin: Krzycho motula możesz pogonić na Allegrissimo , i bierz Liqui Moly , naprawde ja podchodziłem do tematu bardzo sceptycznie i przeczytałem cały wątek olejowy na forum i stwierdziłem że Motul super , ale wydaj te 30 zł więcej i kup LM a nie pożałujesz a auto będzie zupełnie inaczej grało :hi:

Kurde kiedyś to samo mówili o motulu , czyżby sie pozmieniało ? :)

Nie wiem ... przeszedłem z Mobila na Motula bo wszyscy zachwalali i mówili że nie ma sensu przepłacać za LM, i podszedłem do tematu bardzo sceptycznie ale się okazują zupełnie nowe rzeczy... i tak międziutko teraz chodzi silnik i tak lekko klekocze że aż miło :)

Nowy update :

Zapomniałem się pochwalić jeszcze jednym modem : mianowicie DVD w schowku oraz przełącznik pomiędzy TV a DVD :

2015-01-24%2022.17.22_zpswzsxqzng.jpg

Teraz już mam rozubdowane multimedia tak jak chciałem - koncerty DVD na Bose - jest czad :banan:

2015-01-24%2022.19.26_zpsipi6s9mv.jpg

oczywiście CUSTOM MADE BY DOMIN79 - Doniu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz przodzik wygląda kompletnie :naughty: czad !!! :)

Dzięki , też sie jaram teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jee tam Berzydaaal :D no już nie będę teraz czarował kupię next time czyli na jesień LM :D

no ale Panie DFałD czemu na zilono się świci :P

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jee tam Berzydaaal :D no już nie będę teraz czarował kupię next time czyli na jesień LM :D

no ale Panie DFałD czemu na zilono się świci :P

bo tak Matka fabryka je stworzyła i jak jest w schowku to może sie tak świecić , ważne żeby odtwarzało koncjerty DVD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill pieknie siedzi,tez mnie czeka ten zbieg :kox: good job :thumbup1:

A dziękuje dziękuje ^_^ polecam , będziesz mega zadowolony , i będziesz częściej wychodził z domu co by pooglądać jak zajebiaszczo się Twoja furka prezentuje z nową buzią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz,jak ztym docinaniem,przekladas kratke s-line,do kratki s4,i odrysowywales,?jak to idzie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz,jak ztym docinaniem,przekladas kratke s-line,do kratki s4,i odrysowywales,?jak to idzie? :wink:

Mniej więcej tak ale troszku trzeba na to poświęcić czasu żeby to dokładnie wyrysować , ale teraz już z doświadczenia mogę poradzić żeby zacząć od obcięcia tylnych zaczepów - one i tak są w innym miejscu a kratke później najlepiej na kleju zmontować (ja użyłem poxipolu przeźroczystego i trzyba fest)

oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" :D

jak będziesz sie zabierał za to to napisz , podpowiem co i jak :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz,jak ztym docinaniem,przekladas kratke s-line,do kratki s4,i odrysowywales,?jak to idzie? :wink:

Mniej więcej tak ale troszku trzeba na to poświęcić czasu żeby to dokładnie wyrysować , ale teraz już z doświadczenia mogę poradzić żeby zacząć od obcięcia tylnych zaczepów - one i tak są w innym miejscu a kratke później najlepiej na kleju zmontować (ja użyłem poxipolu przeźroczystego i trzyba fest)

oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" :D

jak będziesz sie zabierał za to to napisz , podpowiem co i jak :hi:

dzieki za opis,jak beda problemy to sie odezwe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz,jak ztym docinaniem,przekladas kratke s-line,do kratki s4,i odrysowywales,?jak to idzie? :wink:

Mniej więcej tak ale troszku trzeba na to poświęcić czasu żeby to dokładnie wyrysować , ale teraz już z doświadczenia mogę poradzić żeby zacząć od obcięcia tylnych zaczepów - one i tak są w innym miejscu a kratke później najlepiej na kleju zmontować (ja użyłem poxipolu przeźroczystego i trzyba fest)

oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" :D

jak będziesz sie zabierał za to to napisz , podpowiem co i jak :hi:

dzieki za opis,jak beda problemy to sie odezwe :hi:

nie ma najmniejszego problemu , jak coś to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...