Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...


chopin

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzak masz oryginał s-line z PDC ?

Mój pierwszy był ori ale bez pdc a teraz przełożyłem górę ze zwykłego plus docinanie pod dokładke s-line. Wujek Domin nauczył za pierwszym razem więc teraz docinka była w cy minuty :D

a co ?

Mały update tematu :)

Powoli realizujemy założone cele :) Co prawdy do ideału jeszcze sporo brakuje ale udało się ogarnąć takie rzeczy :

- Nowa maska i grill od S4 :banan:

- wróciła dolna kratka s-line w chromie (chyba jednak lepsza niż czarna)

- góra przedniego zderzaka pod spryski i PDC razem z wiązką i całą instalacją z B7 :banan:

- malowanie całego przodu plus polerka i zabezpieczenie na zime :wink:

Nie było pogody na jakieś fajne zdjęcia poza tym nie mam dobrego lustra a te robione tel więc nie będzie szału tak jak u Józka :grin: ale zawsze coś tam widać :)

1_zps42c75c44.jpg

3_zps3b774d82.jpg

4_zps85221ec0.jpg

Na razie tyle nowości , czekamy na jakąś premie co by kupić dolną kratkę S4 , no i ogarniamy już powoli temat Quattro :hi:

a na koniec marzy się Webasto ale najpierw Q

zapomniałem jeszcze o gratach które już czekają na jeszcze jednego modzika - podobno super :)

- mianowicie hebelki 320 od Czakiego :) plus Zimermanki i ferodo

5_zps6ecd6d8d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin pamiętaj...pomału do celu...tak trzymaj :wink:

Wladi powoli Was gonie z modami :P ale wiadomo że na wszystko trza kaski i czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pytam, bo ja kupiłem całego s-line z pdc i spryskami i było to nie lada wyzwanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pytam, bo ja kupiłem całego s-line z pdc i spryskami i było to nie lada wyzwanie :wink:

ja szukałem z miesiąc czasu ori tylko do przemalowania i swojego bym puścił ale jednego nie przyjąłem od kuriera bo był połamany a wtedy dorwałem w super stanie ten zwykły i sobie poprostu przełożyłem dokładkę bo już umiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to wreszcie zacznie hamować :D no i pięknie Panie pieknie :D

zestawik jest jak należy :D mam identyczny i śmigam już drugi rok i się zachowuje doskonale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolor,ogolnie piekne autko, :kox:

dziękuję pięknię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten metalik w tytule nadal wisi :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Andreju bo nie umiem go zmienić :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kasujesz temat i zaczynasz nowy ze zmienianym tytulem :P i jak tam heble pomalowane chociaż ;)

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok ;)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem na żywo, wygląda rewelacyjnie!!

No prosze :D załóż chociaż ramki klubowe :) chociaż jak mrugnąłeś światłami to sie pokapowałem o co biega :D

Hehe kasujesz temat i zaczynasz nowy ze zmienianym tytulem :P i jak tam heble pomalowane chociaż ;)

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok ;)

Dzięki Krzychu . Zaciski jeszcze nie pomalowane bo sie zastanawiam na jaki kolor i przeglądam powoli tematy innych. Czerwony chyba najbardziej pasujacy chociaż bardzo popularny. Moze niebieski ?? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twojego koloru dałbym złoty :D

ja mam czerwone ale tak jak mówisz każdy tak ma.. daltego nsatępne albo dam złote albo jakiś żarówiasty zielony albo niebieski właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do naszego koloru zolty pasuje idelanie

szkoda ze przed zlotem OEM 2 nie dalem rady ogarnac bo mialbys watpliwosci z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twojego koloru dałbym złoty :D

ja mam czerwone ale tak jak mówisz każdy tak ma.. daltego nsatępne albo dam złote albo jakiś żarówiasty zielony albo niebieski właśnie :)

Krzycho a widziałeś gdzieś jakieś foty ze złotymi ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki , mam tes sam kolorek auta i nie będzke troszkę remizą zawiewało ? Ja jak będę robił to tylko na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do naszego koloru zolty pasuje idelanie

szkoda ze przed zlotem OEM 2 nie dalem rady ogarnac bo mialbys watpliwosci z glowy

dokładnie tak samo uważam :)

Michaelus google wujek prawdę Ci powie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...