Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...


chopin

Rekomendowane odpowiedzi

przycisk nie jest zły gorzej że hamuju wsie 4 kułaaa :D:P

jak Ci sie zatnie ten pseudo hamulec to dopiero zatesknisz za swoją kochaną bezawaryjną B szósteczką :P

bez przesady ;) trzeba kupić quattro to nie będziesz potrzebował ręcznego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świnta ido , to trza sie błyszczeć :P

smalcujemy na twardo :)

IMG_0852_zpsypickaut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyrabiany jak należy ?? :D

ru-0-r-650,0-n-954617TCUC_my_slowianie_d

oczywiście jak najbardziej tak :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... w końcu po dwóch latach polowań udało sie wyrwać moje tyły w prądzie :banan::banan::banan::banan::banan:

silniczki już zamówione z wiązkami , wiec będzie rezanko :kox::kox::kox:

IMG_0995_zpsnwpzcrfs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo nie no wreszcie :D no to zając jednak jest gość, bo mikołaj nie dał rady :D :D :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej zajmowałem się rezankiem wnętrza a teraz przyszła pora na cosik nowego pod maską :D

całkowicie usunięty EGR z klapą gaszącą , wstawiona redukcja z silikonu zbrojonego z nissana 200 SX :banan:

IMG_0972_zpsweibottq.jpg


przy okazji wpadły nowe świece BERU

IMG_0978_zpsv9ypecm6.jpg


IMG_0973_zpslg2kyois.jpg

Edytowane przez chopin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie były Mnie sie podoba bo pod kolor auta Nastepny etap to fmic i tez bedzie mial takie łączniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ten niebieski pod maska :P

ja wziąłem pod kolor auta :P miałbym czerwone szukałbym czerwonego silikonu itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek, stan lakieru robią robote :D Po usunięciu EGR z klapą gaszącą odczułeś spore wibracje przy gaszeniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek, stan lakieru robią robote :D Po usunięciu EGR z klapą gaszącą odczułeś spore wibracje przy gaszeniu??

absolutnie ! to jakiś mit tych co mają wywalone poduszki pod silnikiem , nie ma różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko same plusy chyba też wysiedle tego koleżke u siebie :-)

serdecznie polecam , suchutko teraz w całym silniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie kiera 3 ramienna jest spoko. Aktualnie nie stać mnie ;) hahaha. Do tego nie wiem czy A6 C5 kupić...

Wrzuciłeś już szybki elektryczne na tył ? Ja od kilkunastu dni mam z pakietem światło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie kiera 3 ramienna jest spoko. Aktualnie nie stać mnie ;) hahaha. Do tego nie wiem czy A6 C5 kupić...

Wrzuciłeś już szybki elektryczne na tył ? Ja od kilkunastu dni mam z pakietem światło :)

tak , już od miesiąca gęba sie cieszy i cztery prądy są - ja mam full pakiet swiatło i wiem jak cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie kiera 3 ramienna jest spoko. Aktualnie nie stać mnie ;) hahaha. Do tego nie wiem czy A6 C5 kupić...

Wrzuciłeś już szybki elektryczne na tył ? Ja od kilkunastu dni mam z pakietem światło :)

tak , już od miesiąca gęba sie cieszy i cztery prądy są - ja mam full pakiet swiatło i wiem jak cieszy :)

Mi właśnie wczoraj padł przycisk blokowania tylnych szyb. Jest cały czas zablokowany i aby osoby z tyłu mogły opuszczać muszę wcisnąć i trzymać przycisk wrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...