Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B6 Demontaz Intercoolera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli ktos to robil prosze o opis czy da sie to zrobic bez sciagania zderzaka ? Dwa razy probowalem ale nie moge od belki odkrecic dwoch wkretow...

Opublikowano

Daje się wyjąć bez odkręcania zderzaka. Jest tym trochę gimnasyki, ale i tak trzeba wyjąć lampę i osłonę silnika.

Opublikowano
  • Autor

Czarek cos wiecej napisz.... w ktorea strone odciagać IC jak i co podważać bo próbowałem ale siedzi bardzo mocno ...

Marynarz jak sie uda to edytuje go i bedzie na temat

Opublikowano

Ja ściągałem zderzak, przecież to nic strasznego a ile wygodniej

6 śrub od strony błotników i 2 główne z przodu, dodatkowo kilka wkrętów jak masz osłonę silnika (podłogę)

w ktorea strone odciagać IC jak i co podważać bo próbowałem ale siedzi bardzo mocno

Odkręciłeś opaski metalowe z rur gumowych?

Opublikowano
  • Autor

Odkrecone bylo wszystko ale ja mam 6 bocznyvh dwa wtrety pod spryskiwaczami, dwa na gorze belki i w dolnym grilu nie do wszystkiego da sie podejsc ... Opaski byly odkrecone ale ani sie ruszy z tych gum, nie chce zerwac ...

Opublikowano

Sprysków nie trzeba odkręcać, jest taka złączka na przewodzie gumowym.Odpinasz i zderzak wychodzi ze spryskami.

Chodzi ci o gumy te co na nich wisi IC czy te przewody gumowe z opaskami

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o to ze pod spryskami zderzak przykrecony jest do belki i nie ma podejscia z torxem. Jesli da sie wyciagnac ic bez zdejmowania zderzaka to opisz mi jak bo mam wyjeta lampe mocowanie lampy oslone na dole przewody z ic i co ic, ale nie wiem jak go wyrwac..

Opublikowano

Chodzi o to ze pod spryskami zderzak przykrecony jest do belki i nie ma podejscia z torxem

Jak nie ma podejścia?

Wyciągasz kratki i odkręcasz śruby (nr 6) - tylko nie do końca

0001_zps0e444c77.jpg

Może to Ci trochę pomoże:

0001_zps2b754468.jpg

Edytowane przez edekxp

Opublikowano
  • Autor

Chodzi chyba o 21-22 jesli chodzi o kratke halogenu to nie ma tam podejscia chyba ze jakis otwor ktory nie zauwazylem

Opublikowano

Chodzi chyba o 21-22 jesli chodzi o kratke halogenu to nie ma tam podejscia chyba ze jakis otwor ktory nie zauwazylem

Jest otwór na klucz imbus - nie pamiętam nr ale chyba coś około 8

Otwór jest jakby przed kratką, zobacz dobrze

Zderzak zdejmuję się razem z belką

Zobacz od 53 sekundy

Niepotrzebnie odkręcał halogeny

http://www.youtube.com/watch?v=U4MyU4Way4k

Edytowane przez edekxp

Opublikowano
  • Autor

Szczeze mowiac zastanawiam sie jak on to zrobil :-) czyli belka w zderzaku trzyma sie na 2 srubki i ma zejsc ?

Opublikowano

Ty masz zdjąć zderzak z belką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.