Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny Problem Szarpanie Przy Wysokiej Temperaturze Otoczenia


ryshard84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 1.9 TDI (110BHP) zaczne od tego że auto kupiłem w porze jesiennej co jak sie pozniej okazalo mialo znaczenie... Wiec zaraz po zakupie auto spisywało sie doskonale niski prawdziwy przebieg silnik suchy turbo działa idealnie nic nie stuka no i wogóle magia:-) i tak też było do czasu aż przyszły pierwsze ciepłe dni roku nastepnego i postanowiłem wybrać się z rodziną nad morze (około 2 godzin jazdy) gdy byłem już prawie na miejscu auto na wolnych obrotach np w oczekiwaniu na światła zaczeło się trząść w środku na plaże dojechalem w drodze powrotnej było ok do czasu aż nie utknąłem w korku i znowu to samo dodam że podczas jazdy nic się nie dzieje od tego czasu nic się nie zmieniło autem zrobiłem kolejny rok znowu przyszło lato i problem znowu wrócił :-( A więc teraz w skrócie sprawa wygląda tak... Temperatura otoczenia wyższa powiedzmy 20+ i słońce problem pojawia sie po 20 - 30 minutach jazdy i zostaje do czasu aż samochód ochłonie...tutaj ciekawostka przy włączonej klimie problem wydaje się być bardziej nasilony i występuje znacznie szybciej (klima działa ok) odrazu mówię że nie jest to koło dwumasowe. Gdy temperatura spada problem znika można się spokojnie wybrać na dłuższą podróż i nic się nie dzieje (najlepiej w zimie ). Czy ktoś miał podobny problem ? Może coś sie przegrzewa i powoduje te drgania....? Już sam nie wiem

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mianowicie ac zalaczasz i sie nasila sprawdz czy kolo pasowe na wale nie ma bicia i czy pasek alternatora skacze czy trzyma sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...