Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Modułu Drl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok w takim razie zakładam do siebie. mam lampy od s4 i szkoda xenonów. Pozdrawiam. wielkie dzieki

Opublikowano
  • Autor

na pewno będziesz zadowolony bo efekt wizualny jest bardzo fajny a montaż banalnie prosty. poniżej dodaję zdjęcia jakie udało mi się zrobić telefonem na szybko

gypwtsh5.jpg

mlcbaqwu.jpg

ixh5mo3g.jpg

xpptikxt.jpg

xorllwok.jpg

Opublikowano

Kolego jak przyjdą Ci te diody to opisz gdzie je podłączyć i jakie mają parametry.

Opublikowano
  • Autor

ja u siebie nie bedę stosował diody bo takto nie bedzie mi się minimalnie paliła lampka od długich a takto wiem że światła drl działają, ale z tego co tłumaczył gość to z jednej strony diody jest szary pasek i od tej strony dajemy przewód fioletowy a drugi koniec diody do kabla od światła długiego mam nawet chyba taką jedną diodę to jutro zrobie jej fotkę bo dał mi gość na wszelki wypadek jak by mi lampka od długich przeszkadzała

Opublikowano

ok super, to czekam na info

Opublikowano
  • Autor

przepraszam wszystkich ale zapomniałem o tym że miałem wstawić fotkę diody więc tak ja tą diodę miałem od początku do zestawu ale nie montowałem jej u siebie bo jak ja zamontujemy to likwidujemy tą sprawę z manetką w położeniu długich oraz z lampką od długich a mi ta lampka odpowiada i nie zmieniałem nic. jeśli chodzi o diodę to wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej z tej z której strony jest strzałka fioletowa to po tej stronie musi być przewód fioletowy od modułu drl a drugi koniec diody jak wiadomo do przewodu biało żułtego lub biało czarnego od świateł drogowych. na diodzie jest taki cienki szary paseczek to od tej strony musi być kabelek fioletowy

dioda prostownicza 5A

77g874ir.jpg

Opublikowano

Witam serdecznie. A powiedzcie mi koledzy jak to sie ma do lamp z bix-em w b5 oczywiscie. Czy po podaniu napiecia do zarowki drogowej (przez modul) zarowka swieci na 30% swojej mocy a co sie bedzie dzialo z przeslonka w soczewce? Zamierzam sobie tez zrobic Drl ale nie chcialbym sobie bix-a rozwalic przez zmiejszone napiecie ktore podaje modul.

Opublikowano
  • Autor

niestety nie wiem jak to sie ma do montażu z takimi lampami ale koledzy z forum kładli to do a4 b6 i myślę że będą znali odpowiedź na twoje pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

Opublikowano

niestety nie wiem jak to sie ma do montażu z takimi lampami ale koledzy z forum kładli to do a4 b6 i myślę że będą znali odpowiedź na twoje pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

Dzieki sliczne za podpowiedz. Nie omieszkam sie zapytac ;)

Opublikowano
  • Autor

Spoko nie ma za co po to jest forum aby sobie pomagać

Opublikowano

Montował ktoś z Kolegów może drl z doświetlaniem zakrętów i/lub funkcją coming/leaving home? Warto bawić się w takie coś?

Edytowane przez mo2

Opublikowano
  • Autor

ja się w to nie bawiłem ale wejdź pod link podany wyżej może chłopaki w sowich b6 się w to bawili

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam mam pytanie można ten moduł podłączać pod światła mijania?

Opublikowano
  • Autor

moduł ma zastosowanie do długich więc nie widzę tego w mijania

Opublikowano

Wszystko podłączyłem i działa jak należy :banan::hi: ale mam pytanie mam pakiet coming home, co zrobić żeby światła gasły po przekręceniu kluczyka ?.

Opublikowano
  • Autor

to znaczy że zamontowałeś ten moduł w długich czy mijania ? chodzi ci pewnie o to że jak gasisz auto to przez jakiś czas jeszcze świecą światła drl tak

Opublikowano

montowałem w światła drogowe , chodzi mi o to ze jak otwieram samochód zapalają się światła długie na 60% i chciałbym żeby gasły po przekręceniu kluczyka. Tylko nie wiem jak to zrobić.

Opublikowano

Wytłumacz łopatologiczne co się dzieję po przekręceniu kluczyka 'on' czy 'off'. Na moje to powinny się świecić po otwarciu auta 20s*60% i po uruchomieniu silnika na 30% a po wyłączeniu zapłonu 20s*60% i gasnąć

Edytowane przez mo2

Opublikowano

Chodzi o to że jak otworze samochód pala się światła na 60% wchodząc do samochodu szybciej niż te 20 sec chciałbym żeby zgasły albo po przekręceniu kluczyka na pozycję "on" albo po otwarciu drzwi np od kierowcy. Rozumiecie? Czy nadal mam tłumaczyć?

Opublikowano
  • Autor

ja niestety nie pomogę bo nie mam tej funkcji doświetlania drogi do domu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.