Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimax

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimax

  1. Witam. Panowie a czy cieżko jest wymienic samemu takie końcówki drążkózw? Widzę że są troche inne niż w innych autach. Maja jedną sróbę z góry i z boku. Czy je tez sie wybija? Czy po odkreceniu tych srób koncowka sama wychodzi?
  2. Witam. Panowie możecie mi opisac lub rozrysowac jak podłączyc OCT do AFN poniewaz jestem w tym całkiem zielony. Gdzie podpiąć weze od OCT pod ten czarny zawór odmy czy jak?
  3. radimax odpowiedział(a) na k0za temat w 1.9TDI
    Witam. A jak można sprawdzic ten czarny dysk tzn zawór odmy czy jest sprawny?
  4. radimax odpowiedział(a) na divers09 temat w 1.9TDI
    Witam. A czy jest jakas możliwosc wyczyszczenia albo przepchania tego zaworu odmy?
  5. Witam. Panowie a jak sprawdzić czy ten czarny zawór jest drożny. bo jak pękł mi przewód od odmy to auto zaczeło lepiej pracować tzn. tak delikatniej.
  6. radimax odpowiedział(a) na novwy temat w 1.9TDI
    Witam. Panowie znalazłem ten przewód protona ale kosztuje 91zł. Czy jest coś tanszego a zarazem dobrego? Co sadzicie o tych przewodach z allegro za 45zł? Warto?
  7. radimax odpowiedział(a) na buka1207 temat w 1.9TDI
    Witam .Mam takie pytanie ponieważ pekła mi ta rurka przy kolanku a potrzebuje jezdzic autem a nowa bede miał za pare dni ,czy mogę jezdzic z taką pękniętą?
  8. radimax odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    witam. Na allegro jest tego mnóstwo. widziałem na żywo na czarnym audi i świetnie to wygląda z czrnym grillem i znaczkiem. Tylko jak to założyć żeby nie uszkodziło lakieru? Coś podłożyc pod to?
  9. Witam. Mam AFN rocznik 1999. Pełny syntetyk Przebieg udokumentowany 300 tys.
  10. radimax odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    ok w takim razie zakładam do siebie. mam lampy od s4 i szkoda xenonów. Pozdrawiam. wielkie dzieki
  11. radimax odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Witam. A jak sprawdzić zużytą plecionkę?
  12. radimax odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    A napiszcie troche jak to swieci w długich. Czy nie oślepiaja? jakie lampy macie przed liftowe? Może jakieś fotki. z góry dziekuje.
  13. radimax odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    Witam. A Czy istnieje możliwość podłączenia modułu pod mijania zamiast drogowych?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.