Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HTC Touch Diamond w Audi


rutkap

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś podłączał, bądź widział w akcji taki zestaw?

Chodzi o współprace tego telefonu z fabrycznym zestawem głośno mówiącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ameo tj. HTC Advantage 7500, łączę się przez Bloetooth i śmiga doskonale, dostęp do Sim też jest zdalny. Jak masz fabryczną isnatalację BT to podłączenie chyba przez PIN 9999. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Htc Diamond laczy sie z fabrycznym BT bez problemu, jednak na FIS-ie nie wyswietla adresatow z ksiazki chociaz w tel. mozna zaznaczyc opcje zdalnego dostepu do SIM. Najwidoczniej z kompatybilnoscia sa jakies problemy. Rozwiazaniem jest zainstalowanie malego programiku do zarzadzania funkcja BT. Program nazywa sie Jetware ( http://www.jetwaremobile.com/ ). Po zainstalowaniu nalezy kilka ustawien dokonac i wszystko dziala. :good:

Bateria wystarcza mi na 2-3 dni ale ja sie duzo bawie :gwizdanie: (W-lan, BT i inne aplikacje, ktore wymagaja duzo energii) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ameo tj. HTC Advantage 7500, łączę się przez Bloetooth i śmiga doskonale, dostęp do Sim też jest zdalny. Jak masz fabryczną isnatalację BT to podłączenie chyba przez PIN 9999. Pozdro

PIN fabryczego BT to 1234, a tryb parowania dziala w ciagu pierwszych 5min od uruchomienia auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT.

Dzieki temu malemu programikowi JETware dzwiek ustawionego dzwonka w tel. wydobywa sie z glosnikow w czasie gdy ktos do nas dzwoni. Przy innych tel. ktore mialem wydobywal sie ten okropny Audi dzwonek :ranting1: Dodatkowo mozna ustawic by powiadamial nas ( dzwiekiem wiadomosci) o otrzymaniu wiadomosci.

Wiecej informacji dla zainteresowanych programem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a testował może ktoś ten programik z HTC Touch Pro2??

albo wie jak go sparować żeby była książka telefoniczna na FIS???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam htc diamond (główny rom modyfikowany i zmieniony radiorom na inny niż oryginalny, polecam stronkę i forum pdaclub.pl, tam wszytsko jest opisane) w moim aucie... moduł sam dokładałem (mam ..q), na początku miałem problemy właśnie z ładowaniem książki, ale zmieniłem radiorom w telefonie i juz wszystko ładnie czyta, napewno nie instalowałem żadnego dodatkowego softu, czasami tylko pojawiają się problemy z niekształcaniem głosu, tzn ja w samochodzie słysze rozmówcę bardzo dobrze ale on słyszy mnie strasznie niewyraźnie, ale jest to sporadyczne, pewnie wymiana radiorom na inny by pomogła. Nie wiem jak jest z innymi telefonami, ale ostatnio zaczynam mieć powoli dosyć telefonów w windows mobile na pokładzie. Co do baterii... u mnie trzyma przy włączaonym BT max 24H, ale ja dużo gadam, ale napewno włączone BT pobiera dużo energi (przy innych radioromach jest możliwość ograniczenia poboru energi w telefonie, ale jakoś nie mogę zanaleźć ostatnio czasu żeby poeksperymentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam htc diamond (główny rom modyfikowany i zmieniony radiorom na inny niż oryginalny, polecam stronkę i forum pdaclub.pl, tam wszytsko jest opisane) w moim aucie... moduł sam dokładałem (mam ..q), na początku miałem problemy właśnie z ładowaniem książki, ale zmieniłem radiorom w telefonie i juz wszystko ładnie czyta, napewno nie instalowałem żadnego dodatkowego softu, czasami tylko pojawiają się problemy z niekształcaniem głosu, tzn ja w samochodzie słysze rozmówcę bardzo dobrze ale on słyszy mnie strasznie niewyraźnie, ale jest to sporadyczne, pewnie wymiana radiorom na inny by pomogła. Nie wiem jak jest z innymi telefonami, ale ostatnio zaczynam mieć powoli dosyć telefonów w windows mobile na pokładzie. Co do baterii... u mnie trzyma przy włączaonym BT max 24H, ale ja dużo gadam, ale napewno włączone BT pobiera dużo energi (przy innych radioromach jest możliwość ograniczenia poboru energi w telefonie, ale jakoś nie mogę zanaleźć ostatnio czasu żeby poeksperymentować

pewnie działasz na WM6.1, a ja niestety/stety zostałem "szcześliwcem" i mam WM6.5 - a tam troche pozmieniali Bluetootha. Sprawdze twoja podpowiedz i spróbuje podmienić radiorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...