Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie Konto Oszczędnościowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam konta oszczędnościowego na które mógłbym odkładać pieniądze.

Chodzi o konto którego utrzymanie nic nie kosztuje.

Macie takie konta? możecie coś polecić?

(konto osobiste mam w mbanku).

Opublikowano

teraz chyba kazde konto oszczednosciowe nic nie kosztuje.

przynajmniej ja tak mam, a mam 2 takie rachunki.

Opublikowano
  • Autor

w takim razie jaki bank ma najkorzystniejszą ofertę konta oszczędnościowego?

Opublikowano

Polecam BGŻoptima

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Polecam BGŻoptima

dokładnie chyba najwyżej oprocentowane na chwilę obecną 3,5%

Deutsche Bank też dobrze płaci bo 3% ale tylko do 10k

Opublikowano

ale pewnie można mieć 5 takich kont

Opublikowano

nie lepiej kupić walutę korzystnie i sprzedać drożej? Polska złotówka średnio raz w miesiącu ma 4,18 by za chwilę mieć 4,25 , przerzucając walutę można mieć zysk zdecydowanie większy niż przy zabawie w konta oszczędnościowe i w zdecydowanie krótszym okresie.

Opublikowano

Od 8 lat mam konto w alior banku. Narzekać nie mogę. O ile przy zakładaniu nie zdecydujesz się na posiadanie karty debetowej tak utrzymanie konta nic nie kosztuje.

Faktem jest tylko, że średnio raz w miesiącu dzwonią aby przedstawić jakąś nową oferte, jednak tutaj to już indywidualne dopasowanie pod klienta.

Opublikowano

nie lepiej kupić walutę korzystnie i sprzedać drożej? Polska złotówka średnio raz w miesiącu ma 4,18 by za chwilę mieć 4,25 , przerzucając walutę można mieć zysk zdecydowanie większy niż przy zabawie w konta oszczędnościowe i w zdecydowanie krótszym okresie.

dziku

to wszytko prawda i w zasadzie nic prostszego niz handel walutami na swiecie nie istnieje

ale ciekawe, o jakiej myslisz skali ?

tu podales rozbieznosc 7 groszy - czyli inwestujac 1000 euro masz 70 zl roznicy, jak zakladasz, w okresie miesiaca

teraz mi powiedz, co to jest 70 zl zysku w skali miesiaca?

mysle ze niezbyt duzo

takze 1000 euro to doopa nie kapital - wiec pomnazamy

pytanie - O ILE ?

bo jesli razy 10, no to sie robi zysk (zakladany, rzecz jasna) troszke lepszy, no ale taki kapital juz piechota nie chodzi

rzecz jasna fajnie miec od tak 42 tysie lezace na boku zeby sobie inwestowac i "sie bawic", ale - podstawa takiej zabawy jest Twoja zgoda na to, ze mozesz czesc tego stracic

bo euro moze kosztowac 4.25, jak napisales, ale moze rownie dobrze trzymac sie przez dluzszy okres w okolicach 4,20, a potem np. zjechac do 4,13

albo i nizej

wiadomo, ze to psychologia i trudne czasy, w ktorych zyjemy

zakladam, ze bawisz sie w to lub bawiles, no i mozesz sie wypowiedziec nieco bardziej precyzyjnie ?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Jeżeli 70zł z tysiaka euro to mało to ile dostaniesz z konta oszczędnościowego? 3% w skali roku? :hi:

Opublikowano

pewnie że nie

nie ma opcji, tym bardziej że rachunki w walutach są katastrofalnie oprocentowane

nawet zresztą gdyby były lepiej, to jest to żadna kwota inwestycyjna

pisząc to miałem na myśli poziom ryzyka - czy dla 7 dych jest sens czekać aż euro będzie na pożądanym poziomie

tyle, po prostu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.