Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka Elektroniki Silnika Po Założeniu Lpg- Może Ktoś Wie O Co Chodzi.


rafzuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem Gaz ( niestety musiałem) i po zrobieniu około 300 km włączyła mi się kontrolka elektroniki silnika i przestał działać wskaźnik pokazujący ilość paliwa ( silniki chodzi normalnie, nie grzeje się). Czy jest to spowodowane tym że założyłem GAZ?? Jeżeli ktoś ma pojęcie to proszę o pomoc. Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje Ci nic innego jak podpiąć Vaga i zobaczyć czego dotyczy błąd powodujący zapalenie się checka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne w tym modelu. Mi również co jakiś czas zapala się kontrolka silnika, wyskakuje błąd z sądy lambda. Ale to normalne, znajomy ma tak samo. Co do kontrolki paliwa mam również tak i wystepuje to zjawisko po zamontowaniu LPG w licznikach z wbudowaną nawigacją w zegarach tzn Kolorowy FIS. Po odpięciu klemy z akumulatora i ponownym zapieciu wskaźnik pokaże właściwy stan paliwka. Aby wskazówka dobrze pokazywała musisz mieć paliwko powyżej rezerwy. W przypadku gdy zejdzie do rezerwy wskazówka bedzie spadała tak jakbyś jechał na PB:)

Edytowane przez gsekulski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mowicie? Jak może sama wskazówka od paliwa opadać? Coś musi być uszkodzone. Ja mam zegary z kolorowym FIS z S4 i takiego problemu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mowicie? Jak może sama wskazówka od paliwa opadać? Coś musi być uszkodzone. Ja mam zegary z kolorowym FIS z S4 i takiego problemu nie mam.

Normalna sprawa omawiana 1000 razy, po zapaleniu rezerwy wskazówka opada mimo jazdy na lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...