Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyciek Z Zbiorniczka Chłodzącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam!

Otóż mam taki problem, po złapaniu temp 90 stopni wycieka płyn przez korek tym cyckiem u dołu. wycieka aż do 0... Z początku myślałem, że to termostat, ale niestety nie...

Podejrzewam, że to uszczelka pod głowicą, bo był majster z takim sprzętem co są dwie bańki z płynem i zmienia kolor z niebieskiego na żółty... Wiecie może mniej więcej jaki koszt naprawy w najgorszym przypadku jak to uszczelka?

Osiedlowy Mc Gayver za 600zł się podjął bez planowania, czyli w 700 powinienem się zamknąć ;-)) robić? :)

Pozdro

Opublikowano

Stanowczo odradzam tej operacji bez planowania !!!

Oddaj auto w dobre ręce, gdzie ktoś założy uszczelkę według ilości oczek, da nowe śruby a głowicę obowiązkowo do planowania !!!

Mnie przeglądnięcie głowicy z planowaniem, obrobieniem gniazd, wymianą prowadnic i uszczelniaczy zaworowych + sprawdzenie szczelności na gorąco kosztowało bez wymiany popychaczy 280 zł. Z nowymi popychaczami 400 zł.

Nie splanujesz głowicy to problem powróci w krótkim czasie i wydasz wtedy 2 razy tyle.

Edytowane przez Tommy Gun

Opublikowano
  • Autor

Oj... żle się wyraziłem... chodziło mi o to, że bez planowania się zmieści w 500zł ;-) + ew planowanie głowicy koło 60 zł

Pozdro!

Opublikowano

Przy okazji, ile masz nalatane na rozrządzie ?? Będzie dobry dostęp do wszystkiego.

Nie zapomnij powiedzieć macherowi o obligatoryjnej wymianie oringu przy króćcu z boku głowicy. Paskudna robota gdyby trzeba było poprawiać a tak wszystko będzie na wierzchu.

Opublikowano

Jeżeli nie przegrzałeś silnika i nie jezdziłeś bez płynu,to nie ma najmiejszego sensnu planować głowic,tylko wystarczy sprawdzić czy jest prosta. To planowanie tych głowic to troche taki pic na wode,bo jeżeli uszczelka sie przepaliła to co ma z tym wpólnego głowica? Głowice planuje sie wtedy gdy jest krzywa a więc po mocnym przegrzaniu.

Opublikowano

W PD-kach 1,9 głowice przysiadają miejscowo, nie wiem jak w VP.

Jak masz na czym sprawdzić , czy trzyma płaszczyznę to OK, jak nie masz to lepiej daj do liźnięcia frezerowi :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.