Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

I chyba je zostawie na zime ,a te co sa aktualnie sprzedam i kupie na lato ,WRC dobra podpowiedz :wink:


Postanowiłem wkleić wykres takie tam dłubniete na 184km

d7996cd9950372d0med.jpg

Edytowane przez skrab

Opublikowano

No to trzeba będzie wypróbować te 180 kucy.

Opublikowano

Gdzie robiłes? Kreseczki dobrze wyglądają. Odpal sobie jeszcze ADS w module silnika zobaczysz jaka różnica jest:) byłem w szoku

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie mam z czego odpalić

Wysłany LG F60

Robiłem. Cz-wie .Juratuning

Wysłany LG F60

Założone alu 17"

20150226-105633.jpg

Opublikowano

Mniejszych nie było :grin:

:grin:

Opublikowano

Mniejszych nie było :grin:

:grin:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Będą na sprzedaż, a jak nie sprzedam to będę jeździł ,przynaniej dobrze i komfortowo sie jeździ, a jak komuś nie pasi to jego sprawa .

wyslane z LG F60

Opublikowano

mnie po poprzednim właścicielu zostały 2 komplety 16" felg to dopiero wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale to są 17'' a nie 16''

wyslane z LG F60

Opublikowano

Ale to są 17'' a nie 16''

a czy ja mówię, żę to są 16", czy że u mnie na 16" to wygląda jeszcze gorzej? ;)

Opublikowano

Ale to są 17'' a nie 16''

a czy ja mówię, żę to są 16", czy że u mnie na 16" to wygląda jeszcze gorzej? ;)

skrab kozaczy bo ma 17stki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomek weś przestań ogarnij się :facepalm::grin:


Ale to są 17'' a nie 16''

a czy ja mówię, żę to są 16", czy że u mnie na 16" to wygląda jeszcze gorzej? ;)

16" to bym wogóle nie zakładał :grin:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak wam kopara opadnie jak wskoczą 19" :D

Opublikowano

Zobaczymy jak wam kopara opadnie jak wskoczą 19" :D

dobra dobra :grin:

Opublikowano

Nie mam z czego odpalić

Wysłany LG F60

Robiłem. Cz-wie .Juratuning

Wysłany LG F60

Założone alu 17"

20150226-105633.jpg

Miałem jesieńą kupić jakieś fajne 17 z nową oponką na norwegię, ale jak tak patrzę na to zdjęcie to mnie przekonuje żeby teraz już szukać...ale 19, bo 18 zostaną na zimę :grin: Nie wiem jak można w ogóle wrzycić do b8 16 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam z czego odpalić

Wysłany LG F60

Robiłem. Cz-wie .Juratuning

Wysłany LG F60

Założone alu 17"

20150226-105633.jpg

Miałem jesieńą kupić jakieś fajne 17 z nową oponką na norwegię, ale jak tak patrzę na to zdjęcie to mnie przekonuje żeby teraz już szukać...ale 19, bo 18 zostaną na zimę :grin: Nie wiem jak można w ogóle wrzycić do b8 16 :facepalm:

A wiec tu są założone 16?? :facepalm: Dobrze że jesteś spostrzegawczy :facepalm: Jak masz pisać głupoty, to lepiej nie pisz wcale ....

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Nie mam z czego odpalić

Wysłany LG F60

Robiłem. Cz-wie .Juratuning

Wysłany LG F60

Założone alu 17"

20150226-105633.jpg

Miałem jesieńą kupić jakieś fajne 17 z nową oponką na norwegię, ale jak tak patrzę na to zdjęcie to mnie przekonuje żeby teraz już szukać...ale 19, bo 18 zostaną na zimę :grin: Nie wiem jak można w ogóle wrzycić do b8 16 :facepalm:

A wiec tu są założone 16?? :facepalm: Dobrze że jesteś spostrzegawczy :facepalm: Jak masz pisać głupoty, to lepiej nie pisz wcale ....

Ale ty się spinasz. .. gdzie napisał ze u ciebie są założone 16?

Czytanie ze zrozumieniem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.