Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Luz Wybieraka Przy Skrzyni.


ajuztam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy ten temat byl juz przerabiany. Szukalem i nie znalazlem ale znalazlem filmik na youtube uplodowany przez elkubunio http://youtu.be/Cvn7I7CJ0AQ.

Czy boryka sie ktos z takim problemem? Czy jest to naprawialne bez rozbierania skrzyni w pyl? Co jest przyczyna takiego stanu? Dzieki i pozdrawiam. Skrzynia 5 silnik 1.9 avb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie z tym, ze ja mam też luzy na wybieraku przy tych uszczelkach gumowych, zamowilem ten drazek, wybierak na allegro troszkę innej konstrukcji, zregeneruje sobie, podmienie i zobaczymy co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymiana calego wybieraka nic nie pomogla. To jest jakis luz w skrzyni. Irytuje mnie to bo jadac widze jak drazek sie rusza. Poza tym chyba przez to mam problemy z pierwszym i drugim biegiem. Lekko hacza i zniana nie jest precyzyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierak zregenerowany, założony, niestety nic nie pomogło prócz tego, że drążek nie lata jak żyd po pustyni. U mnie ciężko wchodzi 1-szy i wsteczny. Wymiana oleju pewnie też nic nie da więc zostają synchronizatory lub cała skrzynia zależy co się będzie bardziej opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierak zregenerowany, założony, niestety nic nie pomogło prócz tego, że drążek nie lata jak żyd po pustyni. U mnie ciężko wchodzi 1-szy i wsteczny. Wymiana oleju pewnie też nic nie da więc zostają synchronizatory lub cała skrzynia zależy co się będzie bardziej opłacało.

Co zrobiłeś z tą skrzynią, bo ja też mam ten sam problem. Wymieniłem łącznik, wybierak itp i dalej 1 nie chce wchodzić, tylko trzeba ją przytrzymać i dopiero wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic z nią nie robiłem, według wszelkich diagnostów jest to wina sprzęgła, które kończy się już rok. Przyzwyczaiłem się, ze jedynkę wyrzucam na toczącym się aucie.

Sent from out of space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Che, che. Tylko że ja mam nowe sprzęgło ( komplet) :) Już wszystko wymieniłem, jest o wiele lepiej, ale nie super :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...