Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nabijanie, odgrzybianie, ozonowanie , serwis klimatyzacji- Polecane zkłady...


Avant4b8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystki. Proszę o pomoc w znalezieniu sprawdzonego dobrego fachowca od serwisu klimy (jak w temacie) w okolicach miast Katowice, Ruda śląska, Chorzów, Sosnowiec. Nadmienie, że troche przeczesałem forum i znalazłem tylko wzmianke z 2009 roku o firmie '' Boos '' w okolicach Będzina. Z góry dzięki i pozdrawiam :)


Nikt nie pomoze? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto boos z DG, byłem u goscia na przeglądzie klimy i mogę polecić, znajomi też tam serwisują i są zadowoleni. Grubszymi naprawami też się zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w Czestochowie dzis byłem i pełna profesjonalka :)http://www.argperformance.pl/zajmuja sie rowniez naprawa i podobno z wyczytanych opinii wystawionych na necie godni polecenia ale osobiscie u nich jeszcze nic nie naprawialem jedynie bylem dzis klime nabic i odgrzybic bo dobra cene maja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos szuka serwisu który ma duże doświadczenie z klimatyzacja szczerze mogę polecić AutoSerwis Mariusz Honysz koło Mikołowa . Pan Mariusz prowadzi swą działalność od 94r i ma duża wiedze na temat klimatyzacji chyba jako jedyny nie podejmuje sie nabijania klimy jak jest nieszczelna a co szczególe w a4 gdy klima jest nieszczelna to sprężarka po dłuższym czasie się zaciera ponieważ pracuje razem z silnikiem cały czas bo nie ma sprzegiełka tylko zawór wydatku . Po zatarciu sprężarki trzeba płukać układ. W tym serwisie wytłumaczono mi to szczegółowo no i ceny z porównaniem do Katowic dużo mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...