Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka AIR BAG


pajda

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem od paru dni w czasie zajdy pojawia mi się kontrolka AirBag. Jak wyłączę silnik i uruchomie ponownie to gaśnie.

Po podpięciu kompa pokazało 2 błędy :

201408131_esasaeh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos zmienił sterownik AIR BAG a nie przyuczył VINU ;)

Procedura :AIR BAG 15 ---> Adaptacja 10 ---> kanał 81 wpisujesz nowa wrtosc 02905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos zmienił sterownik AIR BAG a nie przyuczył VINU ;)

Procedura : Adaptacj 10 kanał 81 wpisujesz nowa wrtosc 02905

właśnie nic nie było robione ,

auto stało u mechanika i prawdopodobnie był odłączony akuś i po tym jak je odebrałem to zaczeły się dziać właśnie takie rzeczy, jeszcze mi się licznik zresetował to już pisałem w innym dziale na ten temat

dziś spróbuje przyuczyć vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki sam problem kupiłem samochód i kontrolka Airbag zaświeca się po 5 minutach jazdy. Pod kompem wyskakują takie same błedy tzn. 01794 i 00474 bede musiał z tym numerem vin pokombinować ale mój mechanik morze tego nie ogarnąć jestem za granica wiec jestem na niego zkazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kurcze u mnie też mechanicy nie potrafią tego ogarnąć. Mam dokładnie ten sam problem plus oczywiście razem z zniknięciem poziomów komputera 1 i 2. Czy jest kto kolwiek w województwie Kujawsko-Pomorskim kto by wiedział jak to naprawić i chętny żeby tym się zająć, oczywiście odpłatnie.


Podziałałem trochę sam, pożyczyłem kabel od znajomego, i udało się przyuczyć airbag vinu, tak jak kazał wyżej grzegorz, brak przyuczenia vinu miałem także w (08)klimie, (16)sterring wheel, i (09)cent. elekt. Także błędów teraz zero, ale co dalej? Jak mam teraz sprawić żeby wróciły poziomy komputera 1 , 2, pokazywało spalanie, i informacje z navigacji rns-d na fis. Może ktoś to już przerabiał, i wie jak to do końca naprawić, bo w internecie dużo informacji o takiej awarii, ale nigdzie pełnego rozwiązania tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...