Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie turbo do AJM?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Mam na wykończeniu turbinę i w najbliższym czasie będę musiał kupić nową. Jaka turbinę polecacie do AJM ale tak by nie było dużo przeróbek i tak by cena turbo nie przekroczyła 1000zł. Wstępnie ma być 160km lecz z czasem (po wymianie pompek, sprzęgła i innych) podnieść do +200.

Myślałem o BRD lecz chciałbym by wypowiedział się ktoś kto już się w tym bawił.

Dzięki i pozdrawiam.

Opublikowano

Jak w przyszlosci ma byc +200PS to zakladaj GTB1756VK z tym ze 1000 zl to za malo a i przerobek troche jest, takze szukaj BRD , wchodzi p&p i 1000 zl powino wystarczyc , z tym ze gora slabsza i 200PS to jej maks.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki, turbo podejdzie do korektora po wycięciu dodatkowych dziur na mocowanie z tego co tam wyczytałem i tylko moje pytanie jak wygląda podłączenie gruszki i czy będzie pasować od starej turbwaki w AJM. Oraz jak wygląda podłączenie wydechu do turbawki. Chciałbym zmieścić się tak w okolicach 1000zł z całością + do tego program ale to już cena zależna od firmy.

Opublikowano

W 1000zł sie nie zmieścisz na bank :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem dziś turbo za 700zł :D teraz tylko zamontować :)

Opublikowano

To ja mam tez takie pytanko- mi turbo u mamy leje olej i trzeba wymienić ( AJM), i tak sie zastanawiam nad AWX/AVF. I pytanie jest takie czy jak ja założę to muszę softa dopasować, czy będzie ok? Wiem ze będzie jeździł ale czy to mu nie będzie szkodzić?

Opublikowano

Kupiłem dziś turbo za 700zł :D teraz tylko zamontować :)

ale jakie kupiłeś? bo jak GTB, to trzeba je przerobić na podciśnienie, kupić troche graciarni by to w ogóle wpasować...

To ja mam tez takie pytanko- mi turbo u mamy leje olej i trzeba wymienić ( AJM), i tak sie zastanawiam nad AWX/AVF. I pytanie jest takie czy jak ja założę to muszę softa dopasować, czy będzie ok? Wiem ze będzie jeździł ale czy to mu nie będzie szkodzić?

bez programu będzie gorzej jeżdził niz na seryjnej

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

To ja mam tez takie pytanko- mi turbo u mamy leje olej i trzeba wymienić ( AJM), i tak sie zastanawiam nad AWX/AVF. I pytanie jest takie czy jak ja założę to muszę softa dopasować, czy będzie ok? Wiem ze będzie jeździł ale czy to mu nie będzie szkodzić?

bez programu będzie gorzej jeżdził niz na seryjnej

Podziękował :hi:

Opublikowano
  • Autor

GTB wiem że na podciśnienie i nie jest to problem, jedynym problemem to muszę flanszke dorobić by zamocować. Warsztat jest myślę że problemu aż takiego nie będzie.

Opublikowano

no to powodzenia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.