Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ledy zamiast zwyklych


ravkan

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje kupic od chinczyka zestaw ledow do oswietlenia wnetrza. moje pytanie brzmi czy bedzie jakis problem z instalacja do B5 polifcie. czy moze tylko wykrec i wkrec?

link do aukcji

http://www.ebay.com/itm/15-Light-SMD-LED-Interior-Kit-4-Audi-B5-B6-B7-A4-S4-S2-Sedan-Avant-98-08-Canbus-/171418430692?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kolega co przerabia lampki na led..i to całkiem fajnym efektem..pisz do kolegi o nicku bidzio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw od Tomnik'a i polecam! Moduły dopasowane do danego auta i gwarancja 2 lata :) moze zaplacisz troszke wiecej ale bedziesz mial porzadne moduly a nie chinski syf ktory poswieci miesiac :)

Sent from my iPhone 5S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze wspomnieć że ten chiński syf mocno się grzeje z uwagi na rezystory SMD i prąd przez nie płynący.

Ja już ten temat przechodziłem jak i wielu kolegów z forum. Nie warto brać chińskiego badziewia. Kupisz raz i sie wkurzysz, więc kupisz inne od "innego" producenta i znowu to samo. Zamiast wydawać kase po sklepach, napisz do kolegi Tomnik. Zrobi Ci porządne moduły które posłużą dłuugo i bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamiast wydawać kase po sklepach, napisz do kolegi Tomnik. Zrobi Ci porządne moduły które posłużą dłuugo i bezawaryjnie

Zgadzam sie nie jest tak tanio jak z czajna ale za to efekt lepszy i dłużej poświeci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sumarycznie wychodzi taniej. Wiem, bo przepłaciłem. Zanim doczytałem, że mamy na forum magika od tych modułów, kupowałem w wielu sklepach. Sumarycznie więcej kasy wyrzuciłem na chiński bubel który jest robiony masowo, niż na kompletny zestaw modułów od Tomnika.

A ile nerwów było kiedyś... teraz za to spokój :)

Pierwsze moduły jakie kupiłem były do oświetlenia tylnych blach. Te "żaróweczki" ledowe tak się grzały, że topiły mi plastik w klapie bagażnika i plastik od lampy podśw. rejestracji.

Jak znajdę gdzieś zdjęcia to wrzucę na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ma ktos sprawdzoną zarówke H7 Led zeby posłużyła jako dzienne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...