Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GTB1756 czy GTB2260 - zwiększenie mocy CAGA 143KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A jakie masz objawy? Co się dzieje?

Założyłem turbo od CAHA. Poprawa jest znacząca. Samochód dużo lepiej przyśpiesza. Nie ma WOW, bo kupując auto z silnikiem 2,0TDI nie tego oczekiwałem, ale jest na tyle dobrze, że zastanawiam się czy odpuścić program.

Tylko teraz pytanie. Czy po założeniu turbo od CAHA, można jeździć samochodem czy trzeba coś poprawiać/ustawiać?

Edytowane przez Robert-RR

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spokojnie możesz jeździć :wink: Czyli teraz masz taki dylemat jak ja :whistling: Po zmianie turbo też mocno się zastanawiałem czy robić softa a po sofcie znów mi mało :decayed:

Co do objawów - powyżej 3tys przestawała dobrze przyspieszać (obroty rosły a auto nie przyspieszało). Po wymianie przepływomierza wszystko jest ok

Opublikowano

a te turbiny od CAHA jakie mają numery??? na alle... widzę że niektóre są łącznie z kolektorem :kwasny: ja w CAGA mam odkręcaną czy zespoloną?

Opublikowano
  • Autor

Turbinę masz odkręcaną od kolektora. Ludzie często sprzedają z kolektorem, ponieważ urywają się szpilki.

Ja nie robię programu, bo chcę na wiosnę zmienić auto i bezsensu dokładać kolejnego tysiaka.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, jak by co, to u kolegi leży taka CAHA.

Wiem, że to nie ten dział, ale w tym odpowiednim nie umiem tego napisać.

http://allegro.pl/turbosprezarka-do-audi-a4-b8-8k0-2-0-tdi-170km-cah-i4650111645.html

Pozdrawiam.

siema a możesz się dowiedzieć czy to turbo CAHA jest naprawdę nie regenerowane i jaki ma prawdziwy przebieg?
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czyli można wymienic turbo od wersji170km do 143 i już bedzie czuc jakis przyrost mocy ,tak mam to rozumiec.

Opublikowano

czyli można wymienic turbo od wersji170km do 143 i już bedzie czuc jakis przyrost mocy ,tak mam to rozumiec.

Jakiegos kosmosu nie bedzie po samej wymianie ale auto zmienia charakterystyke i jezdzi sporo lepiej ;) 90% satysfakcji Turbo+ strojenie

Opublikowano

czyli można wymienic turbo od wersji170km do 143 i już bedzie czuc jakis przyrost mocy ,tak mam to rozumiec.

Dopiero po zrobieniu softu i wykorzystaniu potencjału tego turbo od 170km poczujesz kolosalną różnicę. Sam montaż turbo da przyrost , ale kosmetyczny w stosunku do turba+softu.

Opublikowano

gregor10 a czy jest sens wymiany turbo i nowej mapy w silniku z nalotem 193000, nie chodzi o kase tylko o silnk. Auto mam od nowośći tak że przebieg gwarantowany. Jaki może być koszt takiej turbiny.

Opublikowano

gregor10 a czy jest sens wymiany turbo i nowej mapy w silniku z nalotem 193000, nie chodzi o kase tylko o silnk. Auto mam od nowośći tak że przebieg gwarantowany. Jaki może być koszt takiej turbiny.

znam takich co mają po 300++ przebiegu i mają dobrze pomodzone TDI

Opublikowano

gregor10 a czy jest sens wymiany turbo i nowej mapy w silniku z nalotem 193000, nie chodzi o kase tylko o silnk. Auto mam od nowośći tak że przebieg gwarantowany. Jaki może być koszt takiej turbiny.

Taki przebieg to jest nic, pytanie jak wygląda zużycie podzespołów silnika, wtryskiwaczy ,trzeba zrobić logi , przejechać samochodem sprawdzić organoleptycznie sprzęgło - po prost zdiagnozować auto czy się nadaje pod takie zmiany.

Co do sensu ? Jeśli myślisz o podniesieniu mocy w okolice 200koni to z pewnością ma to sens.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie znalazłem wątku więc może tu zapytam . Możecie kogoś polecić z lubelskiego kto dobrze i w rozsądnych pieniądzach podniesie moc ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.