Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,8 ADR] Prośba o analizę map

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, :D

Otóż ostatnio postanowiłem zakupić kabel do instalacji gazowej STAG-4 i zobaczyć co siedzi w sterowniku ponieważ ostatnio odnoszę wrażenie, że auto zaczęło słabiej jeździć na gazie. Poniżej zamieszczam screenshoty mapy oraz odchylenia:

Mapa:
mapa.jpg

Odchylenie:
odchylka.jpg

Instalacja gazowa: STAG - 4
Wtryski: Hana H2002 (złote)

Czy mapa jest ok czy potrzebna jest regulacja ?

Również ostatnio wymieniłem w samochodzie świece na 1-elektrodowe platynowo-irydowe Bosch oraz planuje wymienić przewody wysokiego napięcia i chciałem się dowiedzieć czy po takiej wymianie konieczna będzie regulacja mapy LPG ?

Z góry dziękuje za pomoc :D

Edytowane przez peter0711

Opublikowano

Do Adr są świece trzy elektrodowe. Te co założyłeś są do 1,8T. Nie musisz nic korygować po wymianie świec i kabli.(odnośnie świec to chętnie wymienię nowe po przelocie 80km 3elektrodowe na platyny 1elektr. ew.info na pw)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego pytanie z innej beczki..czy mozesz podac mi czasy wtrysku na benzynie i na gazie bo potrzebuje porownanie.dzieki z gory

Opublikowano

LPG do małej regulacji. Masz za niski mnożnik. Powodem może być za duże ciśnienie gazu lub za duże dysze. Poza tym jest trochę za ubogo. Z tych scrinów nic więcej nie wynika, powinieneś je zrobić na pracującym silniku na zasilaniu LPG. Wtedy można coś więcej wyczytać.

Opublikowano

LPG do małej regulacji. Masz za niski mnożnik. Powodem może być za duże ciśnienie gazu lub za duże dysze. Poza tym jest trochę za ubogo. Z tych scrinów nic więcej nie wynika, powinieneś je zrobić na pracującym silniku na zasilaniu LPG. Wtedy można coś więcej wyczytać.

Dokładnie. Idealny mnożnik to w przedziale 1,2-1,4 schodzący do 1.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

LPG do małej regulacji. Masz za niski mnożnik. Powodem może być za duże ciśnienie gazu lub za duże dysze. Poza tym jest trochę za ubogo. Z tych scrinów nic więcej nie wynika, powinieneś je zrobić na pracującym silniku na zasilaniu LPG. Wtedy można coś więcej wyczytać.

Dokładnie. Idealny mnożnik to w przedziale 1,2-1,4 schodzący do 1.

u mnie w silniku końcowy mnożnik jest na 1.2 wtryski hana czarne,ciśnienie 1,08,czasy wtrysków prawie o 100% dłuższe spalanie max 10l

Edytowane przez Leopold27

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.