Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki A6 C5 Lift


TrollGun

Rekomendowane odpowiedzi

sądząc po numerach to strona pasażera powinna być gięta, czyli foto z pierwszej strony ;)

Edytowane przez Trzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzesio bo mamy tak samo zalozone czyli gieta od kierowcy.nie uwazasz ze od pasazera mozna by dac pioro o 5cm dluzsze??Jeden kij jak zalozone.gdzie jest powiedziane ze musi byc jak ma ori c5???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro przyjdzie mi paczka to założę odwrotnie niż Ty masz i opisze wrażenia :D Także może na razie swoje zostaw w spokoju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dwie paczki (ramiona wycieraczek i prawy duży wkład lusterka) i jak na złość żadna nie jedzie DPD, gdzie pracuje i mógłbym od razu przejąć i wybadać co i jak dlatego pozostaje mi czekać łaskawie do wieczora jak wrócę z roboty. Ale na pewno dam znać jak założę :D

A więc wnioski po przymiarce :D

Lepiej mi psuje jak gięte - dłuższe ramię jest po stronie pasażera, ale wtedy do niego wycieraczka 510mm. Proste - krótsze ramię po stronie kierowcy i wycieraczka 530mm.

Tyle, że mam problem z mechanizmem wycieraczek po stronie kierowcy. Luźny trzpień przez co wycieraczka nie dolega do szyby :kwasny:

Muszę wyjąć mechanizm i jakoś to ogarnąć i myślę, że wtedy będzie git :)

Edytowane przez SnOOpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwrotnie będzie lepiej :) ale z tymi z pastucha nie ma porównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i tak i odwrotnie i wydaje mi się ze właśnie odwrotnie jest lepszy układ na szybie :wink:

Tyle, że przez luźny trzpień lewego ramienia wycieraczka odstaje na środku i źle wyciera na dole. Wyjmę mechanizm i będę szukał rozwiązania na to :facepalm:

Ale ogólnie dużo lepiej wycierają i wyglądają niż ori :)

Edytowane przez SnOOpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś luźno jest dobrze ściera środek i dół tak średnio jak to rozwiazesz to daj znać ok.

Jak masz założone tak jak ja to nie wydaje Ci sie ze ramie od pasażera mogłoby troche być dłuższe.

Finalnie na tej focie mam kierowce 570mm a pasazer 550mm.

Michu a mi te z pastucha takie cicho ciemne-bezpłciowe :decayed::decayed:

Tak na serio co kto lubi mam na osiedlu polifta b5 z tymi z pastucha i jakoś nie robi wow na mnie.

Ja ich nie bede przekładał bo po co,dlatego ze ori c5 tak ma,żaden powód jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba źle podałem wymiary w poprzednim poście. Ale to dobiorę jak ogarnę to przyleganie ;)

Pawłowski właśnie jak założyłem jak u Ciebie to nie bardzo mi to wyglądało :kwasny: ale tej prawej wycieraczce brakowało z 1cm żeby dotykała tej listwy przy szybie :wink:

Pewnie dopiero w weekend zabiorę się za ten mechanizm, także tego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde od razu je wczoraj zdjąłem, przez ten luźny mechanizm. Pawłowski w weekend do tego przysiąde do porobie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde od razu je wczoraj zdjąłem, przez ten luźny mechanizm. Pawłowski w weekend do tego przysiąde do porobie zdjęcia.

Powiem tak ja dawałem po tym jak tu napisaliscie i tak i tak te z c5 fl i nie ma innej opcji a zeby było dobrze musi być tak jak pisałem,why???

Dlatego ze jak da sie inaczej to albo da sie wycieraczke kierowcy nie równolegle do pasazera i wtedy jest ok ale jezeli tego nie zrobimy to bedzie nam zbierac mniej tj robi sie wiekszy martwy punkt przy słupku kierowcy.Akurat szybe miałęm zapierdzielona wiec ładnie to było widac,w tym tez przypadku tak jak ktoś pisał należy podciąć ok 2-3cm wycieraczkę pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...