Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Będę! Grilla tez zabiorę ;)

Najpóźniej będę 10.30 pod lidlem zeby zakupy na grilla zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku z tego co pamiętam nie można było grillować ponieważ srali się że katering jest od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku z tego co pamiętam nie można było grillować ponieważ srali się że katering jest od tego.

Mimo tego ludzie i tak grilowali, więc kij im w oko. Byle by syfa nie było.

Będę! Grilla tez zabiorę ;)

Najpóźniej będę 10.30 pod lidlem zeby zakupy na grilla zrobić ;)

To mi też kupisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie istotne informacje jakie dostałem od organizatorów.

Witam,
Szczegółowe informacje dotyczące Summer Cars Party 2014
W załączniku zostawiam: harmonogram imprezy, mapkę oraz rozstawienie sektorów klubowych.
WJAZD:
- standardowo wjeżdżamy
(będą tam z rana 4 stanowiska skanerowe do obsługi tylko samochodów wjeżdżających z biletami)
- można wjeżdżać również
(z wyczuleniem, że teren z tamtej strony jest podmokły i bardzo dziurawy – zatem samochody na glebie powinny odpuścić, poza tym można wybrudzić fure)
Szczegóły wjazdu:
- jako że macie pozwolenie na rozpalanie grila po zakończonej imprezie po 23:00 można to robić, z wyczuleniem, żeby nie było 1 grila na 1 samochód ;-)
- całość jedzenia dla świętego spokoju poukrywajcie w samochodach gdzie się da (z pominięciem bagażnika) ;-)
- jeśli planujecie wwieść jakieś %% to z głową, bo ochrona będzie wyrywkowo sprawdzała samochody
- jak co roku proszę o białą kartkę A4 za przednią szybą jeśli wjeżdża klub (Dziękuje! :*)
NOCLEG:
- zostajemy tam gdzie stoimy samochodem, można spać w samochodzie, można rozłożyć blisko klubu namiot pod warunkiem że namiot zniknie w niedzielę rano do godziny 9:00!! (bardzo ważne – żeby nie zamknęli Nam imprezy)
- pozostanie w strefie noclegowej będzie płatne 5zł od osoby (opłata idzie na dodatkową opłatę dla ochrony która musi pozostać w podowjonym składzie całą noc)
CATERING NA MIEJSCU:
- dbając o wasze kubki smakowe, do dyspozycji macie wszystko o czym można zamarzyć – zadbaliśmy o to w tym roku odstrzelając catering z poprzedniej edycji
SEKTORY:
- prosiłabym o zwarcie w sektorach ponieważ do dyspozycji mamy ok. 600,00 m do podziału
SZCZEGÓŁY:
Lecąc od strony pasa ¼ mili (część betonowa) samochód obok samochodu:
14 (50m)
42 (40m)
47 (27,5m)
21 (35m)
38 (45m)
48 (37,5m)
23 (35m)
19 (32,5m)
3 (35m)
17 (55m)
41 (42,5m)
24 (50m)
44 (32,5m)
31 (47,5m)
35 (37,5m)
Lecąc od strony trawy 1 rzad samochodów na betonie, reszta za nim na trawie – jak tam chcecie, żeby satelitarnie ładnie wygladało ;-):
8 (50m)
37 (17,5m)
34 (17,5m)
25 (12,5m)
29 (20m)
43 (12,5m)
2 (12,5m)
28 (15m)
32 (15m)
1 (15m)
22 (12,5m)
36 (12,5m)
18 (15m)
9 (37,5m)
20 (20m)
12 (20m)
45 (12,5m)
5 (12,5m)
4 (12,5m)
7 (15m)
39 (20m)
50 (12,5m)
10 (17,5m)
6 (17,5m)
13 (17,5m)
26 (22,5m)
49 (12,5m)
40 (10m)
30 (15m)
33 (20m)
27 (12,5m)
11 (10m)
51 (10m)
16 (20m)
- prosiłabym ostatni klub stojący od cześci parkingowej (16) o nie rozszerzanie się zbytnio w prawo, ponieważ musi pozostać spory wjazd do części parkingowej !!! (WAŻNE)
To chyba tyle z najważniejszych tematów.
Cięzko się będzie do mnie dodzwonić….ale będę wszedzie i postaram się przyjść sprawdzić czy wszystko ok. w każdym sektorze.
Rano widzimy się na kasie skanerowej gdzie pewnie będę nadzorować szybką przepustowość waszych samochodów ;-)
Prosiłabym o zgłaszanie każdej niebezpiecznej sytuacji i zadymy, żeby uniknąć tematu z poprzedniego roku.
Jeśli nie odbieram – napiszcie smsa – czasami tak najłatwiej do mnie dotrzeć.
ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY I WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ J
******

Najważniejsze aby wydrukować info że jesteśmy z Audi A4 Klub Polska i wrzucić za Przednią szybę. :cool:

Miejsce chyba też spoko, co?

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym grilem jak nie bedzie można rozpalic to sie wqurwie bo mam juz zapasy a nocowac tam nie mam zamiaru bo po co , a po 23 to sie spi a nie griluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 17:13

W tamtym roku z tego co pamiętam nie można było grillować ponieważ srali się że katering jest od tego.

....

co roku nie można, a każdy gryluje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja lecę na wódeczke to jakby mnie nie było to wiecie... :decayed:

A tak na serio to do zoba około 10:30 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tej kartce ;/ nawet fury nie miałem czasu poczyścić a jutro już nie ma kiedy.... będę gdzieś przed 11:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel tak jak ustaliliśmy 9.45

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...