Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana zegarów na pełny FIS


daniel3262

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Skorzystałem z poradnika, który jest na forum do przerezania zegarów z pół fis'a na pełnego fis'a.Instalację zrobiłem manetka podpięta itp,tylko mam pytanie odnoście zegarów jak zakodować kluczyki.W poradniku pisze, że trzeba odczytać pin z zegarów ale starych zegarów czy nowych? aby później podać ?Ogólnie potrzebuje dodatkowych informacji na ten temat,jeśli ktoś robił lub wie coś na ten temat byłbym wdzięczny za wszelkie informację.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zczytac ze starego zagara i wklepac do nowego i bedzie dobrze. jest w dziale warsztat odpowiedni temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zczytac ze starego zagara i wklepac do nowego i bedzie dobrze. jest w dziale warsztat odpowiedni temat

Żeby dodać kluczyki do imo (które jest w zegarach) musisz zalogować się do owych zegaró pinem. Każdy licznik ma inny pin a skoro Ty chcesz dodać kluczyki do "nowego" zegara musisz znać pin nowego zegara a nie starego. Nie wiem o co chodziło Magicbattle ale na pewno nie da się zalogować do nowego zegara pinem starego, daj do mnie na pw to Ci pomoge

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie da się zalogować do nowego zegara pinem starego

da sie, i to nie tyle co mozna a trzeba w przypadku autora jesli ma immo 3 generacji jesli chodzi o a6 c5

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie da się zalogować do nowego zegara pinem starego

da sie, i to nie tyle co mozna a trzeba w przypadku autora jesli ma immo 3 generacji jesli chodzi o a6 c5

Ktoś jeszcze twierdzi że potrzeba pin starego licznika żeby zalogować się do nowego licznika z immo3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w tym poradniku. Panowie przy immo3 zakładacie nowy licznik logujecie się jego pinem , wchodzicie w kanał 50 adaptacji i podajecie pin starego licznika. Wtedy zmienia się on na ten stary w nowym liczniky i jest zgodny z Ecu.

Czyli są potrzebne obydwa piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w tym poradniku. Panowie przy immo3 zakładacie nowy licznik logujecie się jego pinem , wchodzicie w kanał 50 adaptacji i podajecie pin starego licznika. Wtedy zmienia się on na ten stary w nowym liczniky i jest zgodny z Ecu.

Czyli są potrzebne obydwa piny.

Czysto hipotetycznie, co się stanie jeśli po zalogowaniu pinen z nowego licznika zaadaptujemy kluczyki na kanale 21, zapiszemy i zamkniemy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez adaptacji starym pinem na kanale 50 nie zapiszą się wogole klucze , wy***ie error , przerabiałem na własnej skórze

I twoje pytanie czy ktoś jeszcze twierdzi było naprawdę śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło byś śmieszne chodź nie miało być. "Potocznie" mamy trzy rodzaje fis. 1/2 fis (czytany pół fis), duży fis oraz pełen fis. Zwracam Ci honor i mam nadzieje że uznasz moją skruchę jak się przyznam że jeszcze przed chwilą myślałem że duży to pełen. Co to zmienia? Byłem pewien, że zmienia z 1/2 (pół fis) na pełen (czytałem duży) a tam immo2 i stary pin nie potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok maja 2000 r w b5 wprowadzili immo 3 , także w b5 są 3 rodzaje immo na przestrzeni 6 lat , w tym 2 rodzaje II i III w polifcie, każdy może się pomylić , sam to przerabiałem i zjadłem pol tony nerwow na fisie zanim ogarnalem a nawet Cię zaskocze ze hipotetycznie i nawet znam jeden przypadek kiedy wogole nie użyto nowego pinu, wystarczyło zeedytowac wsad podmieniać vin i immo id we wsadzie i wio , obyło sie bez adaptacji która jak sie też przekonałem nie wychodzi na vag 311 tylko 409 i to też po dziwnym zabiegach ( jeśli chodzi o wersje dostępne w necie ) i wio adaptacja kluczy i gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...