Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?


vito A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Przepraszam za durny temat ale jak na każdy temat to warto zapytać.

Ktoś tu jest pracownikiem APART-u lub posiada kartę rabatową lub inne kody na biżuterię itp? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego idź z katalogiem od aparta do jakiegoś jubilera, pokaz mu co cie interesuje z tego katalogu, a on ci to zrobi za połowę ceny z aparta. Wiem, to bo swoje obrączki ślubne tak zamawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozważę taką opcję jeśli nikt, nic się nie znajdzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. I żebyś nie myślał że zwykły jubiler zrobi to ze zwykłego kawałka metalu i w pierścionek wsadzi jakieś szkiełko. Każdy porządny jubiler da ci certyfikat autentyczności złota/srebra oraz nabije próby i tak samo jest z kamieniami.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie odmówi Ci zmniejszenia obrączki, patrz w dokumenty, jeśli jednak kupisz biżuterie w aparcie.

Niestety nie wiem co kupujesz, moze nie obrączki. Przykład mój, zamówiliśmy obrączki w aparcie, moja po pewnym czasie wydawała mi sie za duża, po sprawdzeniu w dokumentach, w firmie apart okazało sie, ze nie można jej zmniejszyć. Co teraz zrobic? Strach nosić, żeby nie zgubić, zanioslem do normalnego zlotnika- zmniejszył za 20zl w 30 min:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dobrego jubilera to jego produkty wyjdą jakościowo lepiej od tych z apartu przekonałem się na własnej skórze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam dobrego sprawdzonego jubilera. Jak by ktoś miał kogoś do polecenia w Katowicach to pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś zmniejszałem pierścionek zaręczynowy zakupiony w apracie o 2 numery i nic się lego nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moze jednokolorowy byl, no zwykle tak jest, my mamy obraczki laczone dwukolorowe biale-zolte zloto, i akurat mojej nie mogli wedlug katalogu zmniejszyc, a obok u prywatnego jubilera w kilka chwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie jubilerów poprzez wiadomości ( całe dwie propozycję ) :hi: Czy ktoś jeszcze by coś/kogoś polecił w Katowicach na PW? pisać śmiało jak ktoś coś wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam dobrego jubilera w Sosnowcu na ul. Modrzejowskiej numeru nie mam ale takie białe drzwi to są hehe koleś nazywa się Zbigniew Błaszczyk a firma "klejnot" teraz robiłem u niego obrączki które wycenił na 1800zł ale dałem Swoje złoto więc sama usługa 680zł czyli dla stałego klienta 600 :) złota zostalo więc dopłacił mi jeszcze dodatkowo 170zł. także końcowo 430zł zapłaciłem za obrączki które w aparcie kosztuja ponad 3000zł... Obrączki wysłał do próby bo jubiler sam nabijać próby nie może. aha grawer jaki chcesz robi na obrączkach za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lu-Gi :hi: każdy dobry kontakt się liczy i będzie brany pod uwagę, zawsze można jechać pooglądać,porównać itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...