Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie o to to

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

Edytowane przez mariano1984
Bo nie chce na to patrzec

Opublikowano

Jeśli dobrze widzę to do wypłaty masz 13 100. Dużo więcej nie ugrasz sądzę że dość dobrze Ci to wycenili jeśli to ta kwotą. Sama naprawa wyszła z VAT em koło 50 tysięcy ale nie zapłacą Ci więcej niż wartość pojazdu. Musiał byś przeczytać warunki polisy ale w tej kwocie spokojnie naprawisz. Bierz kasę i działaj na odwołanie zawsze masz czas. Nie zrób tej głupoty co ja zanim wziąłem kasę zacząłem im udowadniać że stosują niedozwolone odliczenia itp. i w końcu zmniejszyli z kilkunastu tysięcy do 300 zł. Więc na spokojnie poczekaj na kasę jak już będzie na koncie wtedy dopiero się odwołuj jeśli już.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedz :)

Kasę juz wyplacili dokladnie 13100zl

Teraz zalatwiam czesci i wstepnie wycena z robocizna wyjdzie ok 11tysi

Opublikowano

Nie oddawaj do pierwszego lepszego warsztatu. Taką szkodę spokojnie naprawisz poniżej 10 tysięcy i to przywozicie na ori częściach (nie koniecznie nowych z ASO )

:)

Opublikowano

jak bedziesz chciał sprzedać to daj znać . może sie dogadamy . nie będziesz musiał czekac miesiącami na naprawę tylko kupisz sobie nowy :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego ale juz autko sie naprawia :)

nie wyglada to w rzeczywistosci tak zle jak sie wydawalo :)

a autko ma byc gotowe juz w ciagu tygodnia :)

Opublikowano

Kurde, swoja droga musze przyznac, że wycena zacna. Ile rocznie placisz za AC?

Opublikowano
  • Autor

w tamtym roku cala skladka tj. oc,ac,nw,assistance lux i szyby ponad 1800zl,natomiast w tym roku za ten sam pakiet wyszlo okolo 1300zl

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli w OWU nie ma zapisu o możliwości wystawienia pojazdu na aukcję, to śmiało można jeszcze starać się o należne-dodatkowe ok. 3000zł

Jeśli będziesz zainteresowany, zapraszam do współpracy.

Mój email: [email protected]

Pozdrawiam

arielka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli w OWU nie ma zapisu o możliwości wystawienia pojazdu na aukcję, to śmiało można jeszcze starać się o należne-dodatkowe ok. 3000zł

Jeśli będziesz zainteresowany, zapraszam do współpracy.

Mój email: [email protected]

Pozdrawiam

arielka

Arielko, mam podobny problem z moim Audi A4. Mogę Ci przesłać dokumenty od ubezpieczyciela (Allianz) na twój mail?

Pozdrawiam

Karlus

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wyślij kosztorys w pdf oraz OWU dla AC to przeanalizuję czy mogę odkupić Twoją szkodę i ile można zaproponować.

Mój mail [email protected]

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.