Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kropki zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ewidentnie masz coś nie tak z tymi sprężynami, może ktoś woził cały czas coś ciężkiego, te kropki mi się też nie podobają, ja miałem okrągłe i mocno wyblakłe ale może się mylę. Zobacz sobie mój temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/136830-b5-aeb-moja-niunia-;/

Mniej więcej po środku masz zdjęcie na -30mm Eibacha z nowymi amorkami.

Opublikowano

To ja już zgłupiałem, fakt kolego ze jest za nisko z tyłu względem przodu i nie tylko jak na serie ale też jest sztywno i fajnie się jeździ. Chyba jednak tego nie rozwikłamy:( już brak mi pomysłów.
Kolego:

tomaszstn jeszcze jakieś pomysły?bo mi ich brak
Opublikowano

Jeśli chcesz obniżyć przód aby zgrał się z tyłem to kup jakieś springi na przód, jak chcesz podnieść tył to jak pisałem wyżej. Najpierw kup sprężyny z Lesjo do Twojej wersji nadwozia a potem zobaczysz jak wyglądają amorki przy ściąganiu, jeśli dobre to powinno wszystko wrócić do normy :wink:

Opublikowano

a wiesz może czy od s4 podejdą sprężyny na tył do Mnie??

Opublikowano

Na 100% nie bo tam jest q a Ty masz ośkę

Opublikowano

kolego a powiedz mi jeszcze czy spasowały by z ośki : 2srebrne kropki i 1 zielona??

Opublikowano

Nie znalazłem takich sprężyn w Etce, z czego to?

Twój rocznik to:

1 srebrny 3 białe

1 srebrny 2 zielone

1 srebrny 3 zielone

1 srebrny 1 pomarańczowy

Te dwie ostanie to z zawieszenia na złe drogi bądź standard ale z hakiem holowniczym

Oczywiście mówię o tylnym zawiasie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeśli może mi ktoś doradzić jakie springi (czy przy zakupie np Kayaba lub inne mam patrzeć na te kropki bo z tego co widziałem jak kolega kupił KYB to nie było żadnych kropek).

Mam 1BA a kategorie: OJH oraz OYD

Czyli jakie numery/springi mam kupić ?


Mam możliwość kupienia "na teraz" amory od a4b5 1.8 wymiary sprężyn są te same ?

Opublikowano

Bo kropek nie będzie w zamiennikach, tylko ori. Musisz dobrać po obciążeniu na oś czyli V-ka z przodu i sedan jeśli chodzi o tył. Amorki pasują jeśli oczywiście są od ośki a nie quattro. Nie napisałeś jakie amorki, chodzi o 1BA?

Opublikowano

Tak 1BA amory zostają stare po prostu pękła mi sprężyna z przodu i chce tak na szybko jakąś używkę wstawić tylko nie wiem czy obojętnie jaką czy musi być np z V6?

Kompletne zawieszenie zmienie dopiero za miesiąc bo narazie czekam na wachacze więc myślę że jest to jakieś wyjście na te max 2000km.

Opublikowano

To kup używkę z V-ki. Sprawdź może jaką masz tą dobrą, w sensie ile i jakie kropki i spróbuj znaleźć taka samą.

Opublikowano

mam springi z 1ba jak chcesz

Opublikowano

PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.