Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kropki zawieszenia


koszykj

Rekomendowane odpowiedzi

Ewidentnie masz coś nie tak z tymi sprężynami, może ktoś woził cały czas coś ciężkiego, te kropki mi się też nie podobają, ja miałem okrągłe i mocno wyblakłe ale może się mylę. Zobacz sobie mój temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/136830-b5-aeb-moja-niunia-;/

Mniej więcej po środku masz zdjęcie na -30mm Eibacha z nowymi amorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już zgłupiałem, fakt kolego ze jest za nisko z tyłu względem przodu i nie tylko jak na serie ale też jest sztywno i fajnie się jeździ. Chyba jednak tego nie rozwikłamy:( już brak mi pomysłów.
Kolego:

tomaszstn jeszcze jakieś pomysły?bo mi ich brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz obniżyć przód aby zgrał się z tyłem to kup jakieś springi na przód, jak chcesz podnieść tył to jak pisałem wyżej. Najpierw kup sprężyny z Lesjo do Twojej wersji nadwozia a potem zobaczysz jak wyglądają amorki przy ściąganiu, jeśli dobre to powinno wszystko wrócić do normy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem takich sprężyn w Etce, z czego to?

Twój rocznik to:

1 srebrny 3 białe

1 srebrny 2 zielone

1 srebrny 3 zielone

1 srebrny 1 pomarańczowy

Te dwie ostanie to z zawieszenia na złe drogi bądź standard ale z hakiem holowniczym

Oczywiście mówię o tylnym zawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może mi ktoś doradzić jakie springi (czy przy zakupie np Kayaba lub inne mam patrzeć na te kropki bo z tego co widziałem jak kolega kupił KYB to nie było żadnych kropek).

Mam 1BA a kategorie: OJH oraz OYD

Czyli jakie numery/springi mam kupić ?


Mam możliwość kupienia "na teraz" amory od a4b5 1.8 wymiary sprężyn są te same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kropek nie będzie w zamiennikach, tylko ori. Musisz dobrać po obciążeniu na oś czyli V-ka z przodu i sedan jeśli chodzi o tył. Amorki pasują jeśli oczywiście są od ośki a nie quattro. Nie napisałeś jakie amorki, chodzi o 1BA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 1BA amory zostają stare po prostu pękła mi sprężyna z przodu i chce tak na szybko jakąś używkę wstawić tylko nie wiem czy obojętnie jaką czy musi być np z V6?

Kompletne zawieszenie zmienie dopiero za miesiąc bo narazie czekam na wachacze więc myślę że jest to jakieś wyjście na te max 2000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup używkę z V-ki. Sprawdź może jaką masz tą dobrą, w sensie ile i jakie kropki i spróbuj znaleźć taka samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...