Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A bujac sie ode mnie gamonie :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomeks , do czego Ty tam dopuściłeś? ;( :evil:

spoko,nie jest źle :cool1:

dzisiaj ze spota wróciłem z 10 browarami,

jeden czyścił mi auto swoim kąpielowym ręcznikiem :decayed:

a tego szczyla utemperuję do twojego przyjazdu :good:

Mario właśnie trenuje do 3 dana,zmiażdży lamusa :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

KIedy ten Piotrek z Brzyduli zawita do 3miasta?

Opublikowano

Tomeks , do czego Ty tam dopuściłeś? ;( :evil:

spoko,nie jest źle :cool1:

dzisiaj ze spota wróciłem z 10 browarami,

jeden czyścił mi auto swoim kąpielowym ręcznikiem :decayed:

a tego szczyla utemperuję do twojego przyjazdu :good:

Mario właśnie trenuje do 3 dana,zmiażdży lamusa :evil:

No i gitara :good::decayed:

Opublikowano

No i gitara :good::decayed:

ale ty ogarnij tam swoich :cool1:

bo Bieniek był u was na spocie i mówił,że strasznie po Tobie jadą :gwizdanie:

Opublikowano

No i gitara :good::decayed:

ale ty ogarnij tam swoich :cool1:

bo Bieniek był u was na spocie i mówił,że strasznie po Tobie jadą :gwizdanie:

a to szczeniak :gwizdanie: gdyby nie ja to nikt by się do niego nie odezwał :naughty:

Tomeks , co go słuchasz , chyba wiesz jak jest :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jada to malo powiedziane.JAk bylem to biedy Piotrus stoi w koncie i czeka az ktos zagada.A jak sam o cos pyta to najczesciej czy ma ktos ognia,ale czy mu zostawi pol papierosa.A to i tak tylko jak Pablo mu pozwoli,bo to on tam trzesie :kox: :kox:

Opublikowano

gdyby nie ja to nikt by się do niego nie odezwał :naughty

przynajmniej czuł by się jak u siebie :decayed:

Opublikowano

Jada to malo powiedziane.JAk bylem to biedy Piotrus stoi w koncie i czeka az ktos zagada.A jak sam o cos pyta to najczesciej czy ma ktos ognia,ale czy mu zostawi pol papierosa.A to i tak tylko jak Pablo mu pozwoli,bo to on tam trzesie :kox: :kox:

Ty z Pabla to się nie śmiej bo mu powiem a jak tu przyjdzie to Was zaspamuje na śmierć :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________

gdyby nie ja to nikt by się do niego nie odezwał :naughty:

przynajmniej czuł by się jak u siebie :decayed:

nie wdzięczny jest i tyle :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Boze uchowaj :decayed: :decayed:

Opublikowano

Cześć pomorszczaki :tongue4:

Nie wiem czy było, ale poczytajcie:

Gdzie w grudniu staną fotoradary?

Fotorapid to radarowy system pomiaru prędkości. Urządzenia do określenia prędkości z jaką poruszają się pojazdy, staną w grudniu w różnych punktach miasta.

11.12.

- ul. Kolumba, Potokowa, Rakoczego,

- ul. Wodnika, Kielnieńska, Spacerowa,

12.12.

- ul. Piastowska, Chłopska,

- ul. Pomorska, Hynka,

- ul. Kartuska,

- ul. Hallera, Słowackiego, Jana Pawła II,

13.12.

- ul. Trakt Św. Wojciecha,

- ul. Kartuska, Armii Krajowej,

- ul. Słowackiego, Chrzanowskiego,

- ul. Jana Pawła II, Hallera, Marynarki Polskiej,

14.12.

- ul. Nowy Świat,

- ul. Rakoczego, Potokowa, Sobieskiego,

- ul. Grunwaldzka, Aleja Zwycięstwa, Pomorska,

15.12.

- ul. Piastowska, Pomorska, Wojska Polskiego,

- ul. Marynarki Polskiej, Wyzwolenia,

- ul. Wodnika, Komandorska,

16.12.

- ul. Słowackiego, Góralska,

- ul. Rzeczypospolitej, Jana Pawła II,

- ul. Pomorska, Piastowska,

- ul. Armii Krajowej, Trakt Św. Wojciecha,

17.12.

- ul. Polanki, Wita Stwosza, Spacerowa,

- ul. Nieborowska, Witosa, Wielkopolska,

18.12.

- ul. Trakt Św. Wojciecha, Starogardzka,

- ul. Wita Stwosza, Beethovena, Sobieskiego,

- ul. Jana Pawła II, Rzeczypospolitej,

19.12.

- ul. Jana Pawła II, Marynarki Polskiej,

- ul. Witosa, Armii Krajowej,

- ul. Matejki, Słowackiego,

20.12.

- ul. Wielkopolska, Nieborowska,

- ul. Słowackiego, Radarowa,

- ul. Kartuska, Nowatorów.

Ten fotorapid to tylko ściema do mediów, u nas za fotoradar robi przeważnie dwóch panów. Pierwszy stoi z takim małym wiatraczkiem do pomiaru prędkości wiatru i mierzy nim podmuch po przejeżdżającym aucie. Jak jest zbyt duży to dzwoni do drugiego, który stoi ok 300m dalej z aparatem z mediamarkt i pstryka fotkę. Ale że policji nie stać na te nowsze modele, które robią wyraźne foty przedmiotom w ruchu, to i tak nigdy nic nie widać. Zresztą od przyciśnięcia migawki do zrobienia foty i tak mija kilka sekund więc przeważnie robią foty niewinnym kierowcom, którzy jadą z tyłu. Ale liczy się sztuka i to że druczki na mandaty zapełnione. Taki patrol łatwo zauważyć, ten z wiatraczkiem wygląda jak pedofil a drugi jak turysta z Japonii, więc od razu widać że to jakieś anomalie.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

oł jeeee!! moje brzęczenie, tudzież dzwonienie okazało się padniętą rolką od napinacza paska od wspomagania :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaca i Tomek ucałujcie Paździrza jutro ode mnie jak u Roba będziecie hehehe :naughty: :naughty: :naughty:

Jutro muszę jechac do pracy skm ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

oł jeeee!! moje brzęczenie, tudzież dzwonienie okazało się padniętą rolką od napinacza paska od wspomagania :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaca i Tomek ucałujcie Paździrza jutro ode mnie jak u Roba będziecie hehehe :naughty: :naughty: :naughty:

Jutro muszę jechac do pracy skm ;( ;( ;( ;(

ojej i znów taty portfel ucierpi :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

oł jeeee!! moje brzęczenie, tudzież dzwonienie okazało się padniętą rolką od napinacza paska od wspomagania :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaca i Tomek ucałujcie Paździrza jutro ode mnie jak u Roba będziecie hehehe :naughty: :naughty: :naughty:

Jutro muszę jechac do pracy skm ;( ;( ;( ;(

kopne ją w oponkę od ciebie :wink4:

Opublikowano

Pumeks

dwaipółtedei szwankuje??

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

oł jeeee!! moje brzęczenie, tudzież dzwonienie okazało się padniętą rolką od napinacza paska od wspomagania :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaca i Tomek ucałujcie Paździrza jutro ode mnie jak u Roba będziecie hehehe :naughty: :naughty: :naughty:

Jutro muszę jechac do pracy skm ;( ;( ;( ;(

ojej i znów taty portfel ucierpi :gwizdanie:

:polew:

aż tak bardzo nie :P

a poza tym co ma 2,5 tdi do tego, niiiiiiiiiiiiiiiiiiic!!!!!!!!!! :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Pumeks

dwaipółtedei szwankuje??

hamownia,zobaczę jakie tam stadko hasa :naughty:

Opublikowano

a poza tym co ma 2,5 tdi do tego, niiiiiiiiiiiiiiiiiiic!!!!!!!!!! :hi: :hi: :hi:

pytałem o 2.5 Tumka bo pisałaś, że będzie u Roba :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:26_________________________________________________

Pumeks

dwaipółtedei szwankuje??

hamownia,zobaczę jakie tam stadko hasa :naughty:

jak serii nie trzyma to nie biorę

no chyba, że załatwisz sobie z Ambro że przerobi i wykres w Photoshopie tak jak Kaczy :decayed:

Opublikowano

jak serii nie trzyma to nie biorę

a może cipkę by dorobić :mysli:

bo ją opierdole i całe życie będę się zastanawiał jakby to było :przebiegly:

Opublikowano

jak serii nie trzyma to nie biorę

a może cipkę by dorobić :mysli:

bo ją opierdole i całe życie będę się zastanawiał jakby to było :przebiegly:

:punish:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.