Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy mój samochód musi być tak pojeeeeeeeeee****ny???

"Rozjebala sie czesc mocujaca ta rolke." rolka od napinacza paska alternatora i wspomagania, nie znam sie jakby co hehe :kox: :kox: :kox:

cutuje Roberta

jezuuuuuuuuu ;( ;( ;( ;( ;(

miał ktoś do czynienia z czymś takim???

ciekawe czy da się to kupić, czy kurrrrrr sklejac na butapren :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alona napisz pod kreską

A ja kocham już mniej moje 2,5tdi :gwizdanie:

Opublikowano

nie znam sie jakby co hehe :kox: :kox: :kox:

cutuje Roberta

tak napisał :shocked:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:28_________________________________________________

Alona napisz pod kreską

A ja kocham już mniej moje 2,5tdi :gwizdanie:

a co ma napinacz do 2,5tdi :cool1:

Opublikowano

nie wiem co ma napinacz do 2,5tdi ale bolączki Alony i jej 2,5tdi sprawiają, że ja uczę sie cierpliwości od Alony

Opublikowano

nie wiem co ma napinacz do 2,5tdi ale bolączki Alony i jej 2,5tdi sprawiają, że ja uczę sie cierpliwości od Alony

no napinacz do 2,5 tdi nie ma nic!!!!!!!!

ja juz mam dośc!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale co zrobisz... auto ma 10 lat, a na razie jeszcze nie mam kasy na nowsze... więc nie mam wyjścia... jak raz w miesiącu naprawiać coś czego jeszcze nie naprawialam :kox: :kox: :kox: :kox:

nie znam sie jakby co hehe :kox: :kox: :kox:

cutuje Roberta

tak napisał :shocked:[br]

ha ha ha bardzo śmieszne naprawde :P

Opublikowano

kuzwa napinacz ma cos wspolnego do 2.5tdi to tylko moja ironia :decayed:

Opublikowano

jak zwykle.cisza :disgust:

Opublikowano

jak zwykle.cisza :disgust:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

jak zwykle.cisza :disgust:

:naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

Opublikowano

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

Opublikowano

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

Opublikowano

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1: NIe wciagaj mnie w te chore gry :cool1:

Opublikowano

Juz juz Tomeczku juz wszystko dobrze :cool1:

Opublikowano

Juz juz Tomeczku juz wszystko dobrze :cool1:

tak,to super,mówiłem ci ,że wszystko będzie dobrze :)

raz przyszyli,to przyszyją znowu :gwizdanie:

tylko na Boga,dzieciaku,uważaj następnym razem :cool1:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew:

ciśniesz jutro do Giliego na wódeczkę?

Opublikowano

Dziadygo co jutro?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 00:24_________________________________________________Wlasnie a co jutro sie szykuje?

Opublikowano

Dziadygo co jutro?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 00:24_________________________________________________Wlasnie a co jutro sie szykuje?

impreza w Pipkowie dla elyty :kox:

Opublikowano

Może przełożymy popijawkę na przyszłą sobotę ??

Gośka zaprosiła kilku gości z rodziny i nie chciał bym jej mieszać planów ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.