Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek,jak już Paulina z tobą zerwała,to moge z nią chodzić jak chce :cool1:

powiedz jej :hi:

jakby nie chciała Tomeksa to zgłaszam kandydaturę :decayed::naughty:

Jak Paulina nie chce z wami chodzić to zawsze możecie chodzić ze sobą :naughty:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łepski piszę do ciebie pw i pokazuje mi że niema takiego nicka :kox:

Wiem juz pisalem do Lukasza :decayed:

Opublikowano

Bieniek,jak już Paulina z tobą zerwała,to moge z nią chodzić jak chce :cool1:

powiedz jej :hi:

jakby nie chciała Tomeksa to zgłaszam kandydaturę :decayed::naughty:

robie skrina,drukuję 100 kopi i w BT wykleję całe twoje piętro :naughty:

a,pozdrów Marzenę :gwizdanie:

Opublikowano

Bieniek,jak już Paulina z tobą zerwała,to moge z nią chodzić jak chce :cool1:

powiedz jej :hi:

jakby nie chciała Tomeksa to zgłaszam kandydaturę :decayed::naughty:

Jak Paulina nie chce z wami chodzić to zawsze możecie chodzić ze sobą :naughty:

tylko kto będzie Panią? Bo oczywistą oczywistością jest to że Południowcy z Krakowa popychają a nie są popychani :naughty:

rzucajcie monetą Tomeks z Bieńkiem :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________pozdrowiona , odpozdrawia :decayed:

Opublikowano

Reszka :decayed:

Opublikowano

Łepski piszę do ciebie pw i pokazuje mi że niema takiego nicka :kox:

Wiem juz pisalem do Lukasza :decayed:

wysłałem,dasz znać jak dojdzie :wink4:
Opublikowano

Reszka :decayed:

ale się Trzeńkowi wystawiłeś :shocked:

Opublikowano

Dobrze Tomeczku dobrze. :kox:

Opublikowano

Bieniek,jak już Paulina z tobą zerwała,to moge z nią chodzić jak chce :cool1:

powiedz jej :hi:

jakby nie chciała Tomeksa to zgłaszam kandydaturę :decayed::naughty:

Jak Paulina nie chce z wami chodzić to zawsze możecie chodzić ze sobą :naughty:

tylko kto będzie Panią? Bo oczywistą oczywistością jest to że Południowcy z Krakowa popychają a nie są popychani :naughty:

bo gumowi przyjaciele są stworzeni żeby je ktoś popychał i nie są wstanie się odwzajemnić tym samym :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 20:21_________________________________________________

Łepski piszę do ciebie pw i pokazuje mi że niema takiego nicka :kox:

Wiem juz pisalem do Lukasza :decayed:

wysłałem,dasz znać jak dojdzie :wink4:

Ok :good:

Opublikowano

Kto pracuje w firmie kurierskiej albo ma ktoś umowę z firmą kurierską bo muszę wysłać ramki chromowane do A4 Avant gościowi a paczka ma wymiar 263cmx41cmx2cm i jako że ma ponad 2 metry to zwykły zjadacz chleba nie może jej wysłać... :decayed:

Opublikowano

łepski bawi sie w dostarczenie waglika więc może pomoże

sorki, że Ciebie wkopałem łepski :decayed:

Opublikowano

Nie wkopałeś (chyba) :decayed: - już kiedyś oferował mi swoją pomoc i nie mogłem znaleźć w tym wątku kto to był... Już piszę do niego PW :naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 08:17_________________________________________________Łepski wyczyść skrzynkę bo masz chyba ostro zajebaną :decayed: bo pisze mi że nie ma takiego użytkownika no chyba że jesteś agentem wrogiego forum z *.eu :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 08:25_________________________________________________już możesz nie czyścić wysłałem ci mail :tongue4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 08:25_________________________________________________dzięki Cristoforo :decayed:

Opublikowano

kuzwa

coś czuje że łepski mnie zapakuje i wyśle w gdzieś nie znane :polew:

Opublikowano

Nie będzie tak źle nie mówiłem mu od kogo mam numer ... ale chyba właśnie się wygadałem hehe :decayed::polew:

Opublikowano

coś czuje że łepski mnie zapakuje i wyśle w gdzieś nie znane :polew:

Kuba moze byc :?: :evil:

Łepski wyczyść skrzynkę bo masz chyba ostro zajebaną :decayed:

Forum nie lubi PL znakow :(

Opublikowano

alvaro...

ja moge wyslac te listwy. w sumie za darmoche....

tylko ja koles bedzie mowil ze doszla tylko prawa strona to na bank klamie!!!!! :polew: :polew:

Opublikowano

tylko ja koles bedzie mowil ze doszla tylko prawa strona to na bank klamie!!!!!

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

hyhy Olo Ty drobny cwaniaczku :decayed::polew:

Opublikowano

kto dziś będzie?

Opublikowano

JA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.