Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cool1:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podziękował

miałem swój mały udział w demolce b7 :decayed:

Opublikowano

Maćku co to za awatar

to że pijesz w łazience po kryjomu piwo BARTEK to widziałem ale, że interesujesz się już kobietkami :shocked::mysli:

Opublikowano

Tak wyszło, podglądałem panią od fizyki w WC. Zauważyłem że nie ma wacka i teraz zastanawiam się czy to normalne? Czy może odpadł jej już ze starości? (ma 70) :mysli:

Opublikowano

he he :>

Henio wpadaj na spota :good:

Opublikowano

he he :>

Henio wpadaj na spota :good:

:good:

Opublikowano

Chłopaki katastrofa :wallbash: silnik mi dzisiaj pierdyknął :thumbdown: auto stoi u mechaniora ,rozebrali już co nie co i widać ,że rozrząd się cały rozsypał ,a co za tym idzie będzie coś jeszcze :mysli: jutro jadę to na spokojnie obejżeć

Opublikowano

jak rozrząd sie posypał to Fazy szykuj sie na duże koszta :confused4:

pare ładnych tysiączków[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 18:53_________________________________________________konsekwencje zaczynaja sie po uszkodzone zawory po rozwaloną głowice aż po wymiane silnika oby nie :confused4:

te 2.5 tdi i koszta :wallbash:

Opublikowano

Chłopaki katastrofa :wallbash: silnik mi dzisiaj pierdyknął :thumbdown: auto stoi u mechaniora ,rozebrali już co nie co i widać ,że rozrząd się cały rozsypał ,a co za tym idzie będzie coś jeszcze :mysli: jutro jadę to na spokojnie obejżeć

w środę informowałeś o dziwnych odgłosach...

trochę za późno zareagowałeś :kwasny:

Opublikowano

Chłopaki katastrofa :wallbash: silnik mi dzisiaj pierdyknął :thumbdown: auto stoi u mechaniora ,rozebrali już co nie co i widać ,że rozrząd się cały rozsypał ,a co za tym idzie będzie coś jeszcze :mysli: jutro jadę to na spokojnie obejżeć

Gili ostatnio pisal ze ma dobra sztuke AKE, zastanow sie porzadnie czy bedzie sens ratowac czy wymieniac :wallbash:

Opublikowano

No właśnie, żebyś się nie wpakował w koszta jak Alona, która wpakowała 10koła zamiast kupić używany silnik. :rolleyes:

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam nad wymianą na AKE koszty będą podobne .

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam nad wymianą na AKE koszty będą podobne .

lepiej na BDG

po co Ci AKE?? Quattro pewnie nie będziesz rezał a jak wiadomo, że silniki z literką B są lepsze

Opublikowano

Ale AKE mam od ręki i za rozsądne pieniądze .

Opublikowano

Ale AKE mam od ręki i za rozsądne pieniądze .

komplet, ze sterownikiem itd??

Opublikowano

Przelicz sobie czy może nie sprzedać auta i przesiąść się na B6 1.9TDI. Nawet golas będzie lepszy od B5.

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam nad wymianą na AKE koszty będą podobne .

lepiej na BDG

po co Ci AKE?? Quattro pewnie nie będziesz rezał a jak wiadomo, że silniki z literką B są lepsze

po co z B ma se potem go wziąć do trumny :gwizdanie:

Kto mu przy sprzedaży uwierzy,że jest tam np. BDG :decayed:

kompletne AKE za cenę kompletnego rozrządu. :cool1:

W jego aucie ja wymieniałem rozrząd i wiem jakie części wkładałem(wszystko oryginał INA i SKF), a tu się wszysko rozsypało po 40tyś. pompa wody fioletowa w rolkach 0 smaru, k*rwa z jakiego powodu ?...

Moje pierwsze skojarzenie to,że zaciął się napinacz i pasek maksymalnie napięty spowodował takie tarcie, sam nie

wiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.