Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to lajca.ode mnie wzial 100 i mowil ze taniej sie nie da.ale kolego nie przejmuj sie za ta cene i tak Ci sie oplaca,wiec wpadaj smialo.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to lajca.ode mnie wzial 100 i mowil ze taniej sie nie da.ale kolego nie przejmuj sie za ta cene i tak Ci sie oplaca,wiec wpadaj smialo.

bo cie nielubi :decayed:

a poważnie,chyba u ciebie dodatkowo sprawdzał jeszcze historię serwisową,o ile pamiętam :mysli:

Opublikowano

ale mowil,ze to gratis i tak czy siak stowa.dobra cena za taka usluge.polecam

Opublikowano
:zyzol::beach::sexinbed:
Opublikowano

A u mnie za free zrobił i jeszcze się z Was śmiał że mu płaciliście.

No dobra żartowałem.

Opublikowano

jak jest zimny to obroty nie podchodzą więcej niż 1800)

przepływka,czujnik temperatury :cool1:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:21_________________________________________________

mirefire szukasz gdzie taniej :?:

:cool1:

... najtaniej u Grobla, Gajosa :decayed:

Opublikowano

antonio>popytać zawsze warto :gwizdanie:

ile u ciebie by kosztował pakiet :naughty: tzn.

w B7 kodowanie tempomatu, a w B5> logi >żeby stwierdzić co go boli :decayed:

Opublikowano

Dla antonio 100zl dla reszte po piwku za porady

Opublikowano

poczekam na propozycje Antonio .......

Opublikowano

poczekam na propozycje Antonio .......

myślę, że Bieńka propozycja nie jest krzywdząca :cool1:

[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 07:16_________________________________________________

Alona wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet :kox:

Opublikowano

Dla antonio 100zl dla reszte po piwku za porady

antonio no to jesteśmy wstępnie umówieni :naughty::good:

Opublikowano

Dla antonio 100zl dla reszte po piwku za porady

antonio no to jesteśmy wstępnie umówieni :naughty::good:

ok[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 10:19_________________________________________________

mirefire jeszcze jedna uwaga: jak koledzy pisali i nakazuje tradycja - "nowy" pierwszy raz na spota przyjeżdża z 2 sześciopakami Tyskiego 0,3l :cool1:

Opublikowano

mirefire jeszcze jedna uwaga: jak koledzy pisali i nakazuje tradycja - "nowy" pierwszy raz na spota przyjeżdża z 2 sześciopakami Tyskiego 0,3l :cool1

a ty przywiozłeś :cool1:,bo jakoś nie pamiętam :mysli: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

byłeś taki naje*any, że nie pamiętasz :gwizdanie:

przypomnę Ci widok moich flaszek :cool1:

58620.jpg

byk

Opublikowano

Taaa flaszki...

...a nie worki ? :decayed:

f5f9f48f001191df49946b0b

Opublikowano

byłeś taki naje*any, że nie pamiętasz :gwizdanie:

Przeciez k**wa nikt nie chcial pic tego co przywiozles :

1260123185_by_slake1_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łepski nie pier**l - przecież serwowałeś ten eliksir na swoich urodzinach :gwizdanie:

Opublikowano

Łepski nie pier**l - przecież serwowałeś ten eliksir na swoich urodzinach :gwizdanie:

:evil: Ja nie mam urodzin :polew:

Opublikowano

Ale nas rozrzucili :gwizdanie:

Wstępne przydziały do pokoi:

BUDYNEK A

PARTER

1A

3A WRCLAGUNA + REANATA + PATRYCJA

4A KOLKOV + ASIA + MARYSIA

5A GRIPPEN Z RODZINĄ

6A WYPSIU + MONIKA + AGATKA

7A SLAWEQ + ANGELA + MICHAŁEK

8A YABOO + MAŁGOSIA + ASIA

9A MAJKI + EWA + LENKA

PIĘTRO I

11A PATROX, RETRIKAL, ORZEŁ + EWA

12A JARIKO + MARTA, MCM, TOMASZU, KORZEŃ

13A JUREKKRAK + KASIA, TOMEKS + OLA

14A BRYNIA + UKCIO, OZIX + ASIA

15A SPETSNAZ + KAROLINA, KOKOS + BEATA

16A PITER220V, NIPPO83, MK4, DAMIAN25

17A WOJTEKCE + ASIA

18A

19A KOWAL + KASIA, TORETTO_1 + ASIA

PIĘTRO II

21A FILIP1001, FAZY, ŁEPSKI, ANDEGRAND + SZYMON

22A ANTONIO + MONIKA, LODÓWA + PATRYCJA

23A BULCZAS + MONIKA, MARCIN J + IWONKA

24A DIMAN + KAŚKA

25A STANLEY + BASIA, MAXITO + KINGA

26A CZESTER + OLA, PATRIKOS + ANIA

27A GUREGORU, TOMI1218, KEŻOR, KĘDZIOR

28A MIRON + DOROTA

29A GREGORY, PUCEK, KROLU, EGON47

30A SOKOLNH + EWELINA

PIĘTRO III

31A WIHAJSTER + GOSIA

32A

33A ZIELUCH, TUKAN, OZI_WELLS, YKK

34A KERCZI + KAROLINA, PRZEMIAN + ANIA

35A

36A TRUEOGR + ZUZA

37A THEMON + JUSTYNA

38A JARKO + AGNIESZKA + AMELIA

39A UKASZLB + JADZIA, RAFKA

40A POZIEK + SCARLET + CUBER

PIĘTRO IV

41A TOM77, NORBI, I.KALI.I, ADECNEO, CYCATA SPOCONA MULATKA

42A

43A MOSKAL + PAULINA, MUSTI

44A BARTEK1, DRAKO1511, BARTLO79, BARTEK1605

45A GILI + GOSIA, RESZTEK + PAULINA

46A BIENIEK + PAULINA + MYDLO + IWONA

BUDYNEK 1

PARTER

3 MANIEK + PAULA

4 CHUDINEZE + WIOLETTA

5 BOBEREK + DOCIA

6

7 GM + MAGDA

8 NOSFER + KASIA

UWAGA: Lista nie jest ostateczna, wszystko się jeszcze może zmienić exclam1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.