Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozliwe ze padly ci oba zarniki :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakieś jaja niesamowite powstały, hehehe

Wyszłam z psem, mówie zobacze czy sie dlugie swieca, właczam, najpierw mijania sie nie swiecily, pozniej włączam i wylaczam jeszcze raz swieca sie oba, znowu powtarzam czynnosc, swieci sie tylko prawy. Na forum wyczytałam, że coś z przełącznikiem może być, ale wtedy by chyba na amen padł?? Paździoch jak zwykle sobie ze mnie kpi! :kox: :kox:

Opublikowano

Jakieś jaja niesamowite powstały, hehehe

Paździoch jak zwykle sobie ze mnie kpi! :kox: :kox:

nudzi mu się... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jak tam przygotowania do zlotu? dojadą te wasze paście bez awarii? :decayed:

Opublikowano

:hi:

jak tam przygotowania do zlotu? dojadą te wasze paście bez awarii? :decayed:

Hello.My dojedziemy,ale podobno Ciebie ma nie byc :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jak tam przygotowania do zlotu? dojadą te wasze paście bez awarii? :decayed:

Hello.My dojedziemy,ale podobno Ciebie ma nie byc :gwizdanie:

no niestety :disgust:

a gdzie ten emeryt T. ? :evil:

Opublikowano

:hi:

jak tam przygotowania do zlotu? dojadą te wasze paście bez awarii? :decayed:

Hello.My dojedziemy,ale podobno Ciebie ma nie byc :gwizdanie:

no niestety :disgust:

a gdzie ten emeryt T. ? :evil:

Aj to dales ciala... :cool1:

A T. daj spokoj.Zdziadzial i siedzi dupskiem przed tv...

Ledno do B.T sie dalo wyciagnac...

Opublikowano

Siema Po mo że mam prośbę jak by się komuś chciało podjechać i oblukać znajomemu z roboty się spodobała ,tylko kurfa co to za silnik :mysli:

http://moto.allegro.pl/item945731784_audi_a8_3_3_tdi_quattro_full_opcja_idealne.html

Opublikowano
tylko kurfa co to za silnik :mysli:

To samo co 4.2 TDI :?: :naughty:

Opublikowano
tylko kurfa co to za silnik :mysli:

To samo co 4.2 TDI :?: :naughty:

Nie i podobno silnik dno...

Zreszta za ten rok cena troszke chyba przesadzona.

Opublikowano

może przesadzona ale jak jest w dobrym stanie to warto trochę przepłacić i mieć spokój :gwizdanie:

Opublikowano

Mi sie nie podoba.Zrobilem duzo km tym modelem z silnikiem 3.7 i 4.2.

O tym dieslu slyszalem same niepochlebne opinie.

W 3.7 spalanie 12-14 miasto okolo 9-10 trasa.

4.2 okol 2L wiecej.Przy butowaniu to wiadomo spalanie nie gra roli i jest duzo wyzsze.

Opublikowano

Mi sie nie podoba.Zrobilem duzo km tym modelem z silnikiem 3.7 i 4.2.

O tym dieslu slyszalem same niepochlebne opinie.

W 3.7 spalanie 12-14 miasto okolo 9-10 trasa.

4.2 okol 2L wiecej.Przy butowaniu to wiadomo spalanie nie gra roli i jest duzo wyzsze.

To ma być autko dla przyszłego emeryta do lansu :rolleyes:

A ten diesel ile spali 12 w Elblągu w max korkach gdzie u was tule aut stoi na światłach poza szczytem :decayed:

Opublikowano

Mimo to wybralbym benzyne.Przy odpowiednim utrzymaniu i zadbaniu auto praktycznie bezawaryjne.

Opublikowano

Ale si chłop uparł na on i nic nie poradzę powiem mu że ma odpuścić ten motor :cool1:

Opublikowano

Siema Po mo że mam prośbę jak by się komuś chciało podjechać i oblukać znajomemu z roboty się spodobała ,tylko kurfa co to za silnik :mysli:

http://moto.allegro.pl/item945731784_audi_a8_3_3_tdi_quattro_full_opcja_idealne.html

silnik wykonany w tej samej technologi co pierwsze 2.5 tdi. Kop straszny radzi sobie z 4.2benzyna :cool1:

Ewentualna awaria jest zazwyczaj okrutna dla portfela :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Po mo że mam prośbę jak by się komuś chciało podjechać i oblukać znajomemu z roboty się spodobała ,tylko kurfa co to za silnik :mysli:

http://moto.allegro.pl/item945731784_audi_a8_3_3_tdi_quattro_full_opcja_idealne.html

silnik wykonany w tej samej technologi co pierwsze 2.5 tdi. Kop straszny radzi sobie z 4.2benzyna :cool1:

Ewentualna awaria jest zazwyczaj okrutna dla portfela :gwizdanie:

A przypadkiem nie jest to pierwszy commonrail :?:

3.3 V8 32v TDI CR 165kW

Opublikowano

to samo co 2.5 tyle,ze V8

Opublikowano

Jednak nie bardzo, bo to nie VP ani PD :wink4: To jest pierwszy silnik z palety audi w technologi CR, potem 4.0 V8 32v TDI CR 202kW

3.7 i 4.2 sa to juz bodajze silniki CR III generacji

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_discontinued_Volkswagen_Group_diesel_engines

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Volkswagen_Group_diesel_engines#Eight_cylinder_diesels

:decayed:

Opublikowano

3.7 i 4.2 sa to juz bodajze silniki CR III generacji

o 3,7TDI to nie słyszałem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.