Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy bierzesz dziada :?: :gwizdanie:

myślę,myślę :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sobote bedziecie u Roberta, to zapytaj sie o program :kox: :kox:

Opublikowano

jutro,jutro :naughty:

Opublikowano

PS.w tym pliczku,który mi dałeś,było tylko 300zł :gwizdanie:,ale spoko,na spocie dasz resztę :wink4:

Wziąłem zaliczkę na ten tuner, czyli zostało Ci 5400,- :cool1:

Opublikowano

PS.w tym pliczku,który mi dałeś,było tylko 300zł :gwizdanie:,ale spoko,na spocie dasz resztę :wink4:

Wziąłem zaliczkę na ten tuner, czyli zostało Ci 5400,- :cool1:

alv mówi,że nie będzie pasował do RNS-E,więc zaliczkę oddasz,nie :mysli:

Opublikowano

alv mówi,że nie będzie pasował do RNS-E,więc zaliczkę oddasz,nie

No trudno, a następnym razem to sprawdź zanim powiesz, że bierzesz.

Opublikowano

alv mówi,że nie będzie pasował do RNS-E,więc zaliczkę oddasz,nie

No trudno, a następnym razem to sprawdź zanim powiesz, że bierzesz.

sorry

weź kup sobie coś fajnego z tej zaliczki,a pozostałe 199zł podrzuć mi do sklepu,dzięki :hi:

Opublikowano

Nie wiem czy było, ale wrzucam:

Wiemy, gdzie policja ustawi radary

Niektórzy kierowcy twierdzą, że fotoradary są ustawiane wyłącznie w celu ratowania budżetów poszczególnych gmin. Gdańska policja postanowiła udowodnić, że jest inaczej. Po raz kolejny policjanci informują, gdzie ustawią Fotorapidy.

Fotorapidy umożliwiają pomiar prędkości w dzień oraz w nocy. Rejestrują mierzoną i dopuszczalną prędkość , miejsce, godzinę i datę przejazdu. Ponadto na cyfrowej fotografii utrwalają zbyt szybko jadący samochód.

W kwietniu fotoradary gdańskiej drogówki zarejestrowały 96 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości. Przeciwko sześciu kierowcom sporządzone zostały wnioski do sądu o ukaranie. Na pozostałych nałożono mandaty karne.

Za każdym razem o lokalizacji fotoradarów decydują policyjne analizy bezpieczeństwa na drogach oraz sygnały mieszkańców Gdańska.

11.05

- ul. Marynarki Polskiej, Hallera

- ul. Wielkopolska, Witosa, Niepołomicka

12.05

- ul. Nowy Świat, Jednorożca, Wodnika

- ul. Barniewicka, Kielnieńska, Słowackiego

13.05

- ul. Kartuska, Bysewska, Słowackiego

- ul. Wodnika, Jednorożca, Nowy Świat

14.05

- ul. Wielkopolska, Armii Krajowej, Elbląska

- ul. Nieborowska, Sikorskiego, Potokowa

15.05

- ul. Trakt Św. Wojciecha, Starogardzka, Nowiny

- ul. Kartuska, Nowatorów, Armii Krajowej

16.05

- ul. Kołobrzeska, Chłopska, Rzeczypospolitej

- ul. Słowackiego, Góralska

- ul. Krasickiego, Marynarki Polskiej, Wyzwolenia

17.05

- ul. Hallera, Hynka, Jana Pawła II, Chłopska

- ul. Armii Krajowej, Jabłoniowa, Przywidzka, Warszawska

18.05

- ul. Wodnika, Nowy Świat, Spacerowa

- ul. Trakt Św. Wojciecha, Elbląska, Starogardzka

19.05

- ul. Krasickiego, Uczniowska, Marynarki Polskiej

- ul. Słowackiego, Góralska, Chrzanowskiego, Polanki

20.05

- ul. Obrońców Wybrzeża, Kołobrzeska, Chłopska, Rzeczypospolitej

- ul. Kartuska, Armii Krajowej, Nowatorów

Opublikowano

dzięki Łukasz :hi:

Opublikowano

Łepski zwykły tokarz mógłby tylko popatrzeć,na te Twoje śruby :cool1::decayed:

...ale nie mówiłem,że zawiozę,to do zwykłego tokarza :cool1::wink4:

Opublikowano

Wyrezal :?: :kox: No to bedzie beton :evil:

Tomecki zaraz nagrywam, druga tylko plyta wystarczy :?: :mysli:

Opublikowano

Wyrezal :?: :kox: No to bedzie beton :evil:

spokojnie jeszcze nie, ale mówił,że się da,sprzęt mają naprawdę konkretny.

Jutro będę wiedział dokładnie co i jak,bo na Twoje pw tradycyjnie się nie da odpowiedzieć :decayed:

Opublikowano

Dzięki Tomki, gdyby nie wy to bym z głodu umarł ;(

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Dzieki rowniez :hi:

Opublikowano

Dzięki Tomki, gdyby nie wy to bym z głodu umarł ;(

spoko,w końcu od czego ma sie kolegów :wink4:

...kiedyś może też nam pomożesz :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Beniek jak oponki??

Opublikowano

Witam .Mam takie pytanko.Czy jest mozliwosc sprawdzenia mojego auta w Vagiem?Posiadam A4 B7 1.8T.Oczywiscie nie za darmo :).Pozdrawiam

Opublikowano

Witam .Mam takie pytanko.Czy jest mozliwosc sprawdzenia mojego auta w Vagiem?Posiadam A4 B7 1.8T.Oczywiscie nie za darmo :).Pozdrawiam

no,jeden normalny :good:

napisz do kolego antonio :wink4:

Opublikowano

Jak co ma PL menu do RNSa ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.