Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem na imprezie, w takim razie u Blokersa :decayed: Dawaliśmy ognia do 5 rano :kox: W sobotę miałem okazję polatać już drugim R8 - oklejona na czarny mat (jeszcze bez lusterek i progów bo nie zdążyły się obkleić a już trzeba było trochę poupalać... j**ana jest niemożliwa... :kox:

dsc00072up.jpg

dsc00065t.jpg

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie się ten mat nie widzi, wolę R8 w dwóch kolorach.

Chociaż nigdy nie jechałem więc nie wiem który szybszy :mysli::decayed:

Opublikowano

powoli już się rozlewa do zagłębień w terenie

Opublikowano

jak tam sytuacja antoni ?

Opublikowano

podnosi się

u nas wyszła pod wał (przy wale jest jeszcze rów melioracyjny - już się przelał) 1ha mojego pola wygląda już jak staw i pozalewała dołki w których rośnie wiklina

Leszkowy - Gmina Cedry Wielkie zalane całe pola [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 19:49_________________________________________________

w piątek o 17 LESZKOWY

z7919385X.jpg

dzisiaj jest wyższa woda

Opublikowano

Na zdjęciu widać wieś,pewnie ją zaleje :kwasny:

Opublikowano

sporo tych okolicznych wsi i wiele miejscowości będzie zalanych

Opublikowano

:hi:

byłem dzisiaj przed pracą nad Wisłą i wyszła już konkretnie :confused4:

wczoraj były pozalewane tylko miejsca w których rośnie wiklina a dzisaj wyje'bało już na całość

99b56d2362b7cc91.jpg

34f12a3660dba220.jpg

a6f66545dda32be5.jpg

Opublikowano

Koleś,który skupuje świnie,mówił,że wszyscy z okolic Wisły na Żuławach zamówili na jutro u niego transport, po 30-40 sztuk :gwizdanie:

Opowiadał jak kiedyś brał tam tuczniki z zalanych terenów,ale miał wtedy Stara,a ówczesne ciężarówki nie są na takie eskapady przystosowane bo zasysają powietrze od dołu i filtr powietrza też jest od spodu.

Opublikowano

ponoć jak ma być duża fala i zagrażać Rafinerii to mają wysadzić wal aby woda przelałą się w kierunku Nowy dwór Gdański

ale nie wiem czy to plotka czy prawda

Opublikowano

Sandomierz z kosmosu

ch12J.jpg

Opublikowano

Cristoforo

ponoć jak ma być duża fala i zagrażać Rafinerii to mają wysadzić wal aby woda przelałą się w kierunku Nowy dwór Gdański

też to słyszałem :kwasny:

Opublikowano

:hi:

macie zdjęcia tego samego miejsca wrzucone wg dat: /6:45 24.05 ; 17:00 24.05 ; 6:45 25.05/

1.

99b56d2362b7cc91.jpg

6d9bd4573dd7f01a.jpg

109ad9cf131e9f40.jpg

2.

34f12a3660dba220.jpg

d698e30625a296d8.jpg

3e0867a62737f40e.jpg

3.

a6f66545dda32be5.jpg

c7d448f11d32ba10.jpg

1e23aef294bddeb0.jpg

97c80c1fee52e68a.jpg

widać jak mocno przybrała :confused4:

Opublikowano

Łepski zrobione :gwizdanie:

Przywiozę w środę.

Lodówa wiesz co masz mieć :bicz2:

Opublikowano

Łepski zrobione :gwizdanie:

Przywiozę w środę.

:notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Przywiozę w środę.

:polew: :polew: :polew:

rozjebałeś mnie :guma:

Opublikowano
:grzywa:
Opublikowano

k**wa :wallbash:

pozwoliłem mateo zrobić kilka rzeczy przy moim aucie i teraz normalnie mnie nachodzi :disgust:

...dzisiaj nawet musiałem mu zrobić kawę i dać cukierka :angry:

co za kunda :kwasny:

Opublikowano

zrobić kilka rzeczy przy moim aucie

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nie dziwię się,że cie nachodzi :polew:

Opublikowano

nie dziwię się,że cie nachodzi

nie sr** we własne gniazdo :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.