Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krakoszczaki :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krakoszczaki :decayed:

idę na pole bo na dworze mnie już wkurvviają :decayed:

Opublikowano

w Krakowie macie pola :blink:

Opublikowano

:hi: pomorszczaki :naughty:

jak mnie ta parówa Bieniek wkrótce objedzie,to masz wp$%dol :baseball:

Opublikowano

:hi: pomorszczaki :naughty:

jak mnie ta parówa Bieniek wkrótce objedzie,to masz wp$%dol :baseball:

nie tylko Ciebie tak więc się nie martw :naughty:

Opublikowano

:hi: pomorszczaki :naughty:

jak mnie ta parówa Bieniek wkrótce objedzie,to masz wp$%dol :baseball:

nie tylko Ciebie tak więc się nie martw :naughty:

powietrze w Pile to on ci spuścił :cool1:

...ja bym ciulowi nie sprzedawał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

Bieniek kupujesz auto po powodzi? z Krakowa? :blink:

Opublikowano

chłopaki chce kupić motula i znalazłem w necie ofertę sklepu z gdańska.. słyszał ktoś może o nich jakieś opinie?? shitu nie wciskają??

to link do nich: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=12038671

Opublikowano

Bierz bez obaw, sklep sprawdzony :) Motula brałem od nich ja, Antonio i Bieniek chyba też. I cholera wie kto jeszcze :>

Opublikowano

Bierz bez obaw, sklep sprawdzony :) Motula brałem od nich ja, Antonio i Bieniek chyba też. I cholera wie kto jeszcze :>

dzięki, jutro pojadę na zakupy :decayed:
Opublikowano

Bierz bez obaw, sklep sprawdzony :) Motula brałem od nich ja, Antonio i Bieniek chyba też. I cholera wie kto jeszcze :>

dzięki, jutro pojadę na zakupy :decayed:

Weźmiesz dla mnie 1litr MOTUL 8100 X-CESS 5W40???

Odbiorę w środę na spocie :cool1:

Opublikowano

Bierz bez obaw, sklep sprawdzony :) Motula brałem od nich ja, Antonio i Bieniek chyba też. I cholera wie kto jeszcze :>

dzięki, jutro pojadę na zakupy :decayed:

Weźmiesz dla mnie 1litr MOTUL 8100 X-CESS 5W40???

Odbiorę w środę na spocie :cool1:

no problemo :) sobie też go chyba biorę więc wezmę dodatkowo litr dla Ciebie
Opublikowano

Bierz bez obaw, sklep sprawdzony :) Motula brałem od nich ja, Antonio i Bieniek chyba też. I cholera wie kto jeszcze :>

dzięki, jutro pojadę na zakupy :decayed:

Weźmiesz dla mnie 1litr MOTUL 8100 X-CESS 5W40???

Odbiorę w środę na spocie :cool1:

no problemo :) sobie też go chyba biorę więc wezmę dodatkowo litr dla Ciebie

Danke Schoen :wink4:

Opublikowano

Tomek dzieki za silke :silacz: juz sie boje zakwasow :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomek dzieki za silke :silacz: juz sie boje zakwasow :polew: :polew: :polew:

polecam się :decayed:

Opublikowano

Kur*** gdzie mój avatar z d*pą w białych spodniach??? Tak mi coś nie pasowało od kilku tygodni... aż w końcu dziś zaświeciła mi się żarówka i skumałem co jest nie tak... Avatar mi zniknął!!!!

:polew: :polew: :polew:

EDIT: dobra, olać tamtą, teraz jest lepsza :polew:

Opublikowano

weź przestań,co to ma być :sick3:

Opublikowano

weź przestań,co to ma być :sick3:

Srebrne Camaro na chromach :polew:

Opublikowano

a ten podstarzały,pokraczny paszczur co się przy nim kręci :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.