Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale zauważcie jaka znieczulica na błaganie kobiety... Ona prawie płacze a Ci nic, nawet jej nie słyszą.

Mistrzostwo :> :polew: :polew: :polew:

Pumeks coś wspomniał "spokojnie zaraz będą światła"

tego juz nie nagrałem,ale wypsiu potem "...już,już monisia,już zwalniam,dobrze..."

BZDURA!!!!!!

...ja tak nie mówiłem on kłamie.... :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale zauważcie jaka znieczulica na błaganie kobiety... Ona prawie płacze a Ci nic, nawet jej nie słyszą.

Mistrzostwo :> :polew: :polew: :polew:

Pumeks coś wspomniał "spokojnie zaraz będą światła"

tego juz nie nagrałem,ale wypsiu potem "...już,już monisia,już zwalniam,dobrze..."

BZDURA!!!!!!

...ja tak nie mówiłem on kłamie.... :decayed:

MAYKEEEELLL

Opublikowano

tego juz nie nagrałem,ale wypsiu potem "...już,już monisia,już dobrze,zwalniam..."

:sarcastic:

Opublikowano

Bedziemy mieli 100szt wizytowek to sie zostawi dzieciakom.

Tomeks sie poczuje jak proboszcz rozdajacy obrazki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bedziemy mieli 100szt wizytowek to sie zostawi dzieciakom.

Tomeks sie poczuje jak proboszcz rozdajacy obrazki :naughty: :naughty: :naughty:

No tak, będą mogły się zalogować jak będą miały problemy ze swoimi Aczwórkami :polew:

Dowiem się jaka liczba dzieciaków wchodzi w grę ale myślę, żeby jakieś atrakcje zrobić dla tych młodszych, jak Wam się wydaje? Bo takie po 17-18 lat to chyba za stare są i się wynudzą bez alko i fajek :>

Opublikowano

12l max chyba :mysli:

Opublikowano

p7310157forum.th.jpg

p7310156forum.th.jpg

p7310155forum.th.jpg

p7310154forum.th.jpg

p7310153forum.th.jpg

p7310152forum.th.jpg

p7310151forum.th.jpg

p7310136forum.th.jpg

p7310137forum.th.jpg

p7310140forum.th.jpg

p7310143forum.th.jpg

p7310144forum.th.jpg

p7310146forum.th.jpg

p7310147forum.th.jpg

Opublikowano

co tak mało tych zdjęć?

Opublikowano

Tak wyszło :> Są jeszcze inne ale to już fury z pokazów.

Opublikowano

daj link do albumu z wszystkimi

Opublikowano

Resztę mam na dysku

Opublikowano

kiedy wrzucisz do shack'a?

Opublikowano

Pany pilne zapytanie, tylne oparcie w avant po lifcie ma taki mały kabelek z kostką podłączoną do instalacji do czego służy??? bo chce montować oparcie recaro i ono tez ma to i czy mogę jezdzić na razie bez podłączania tego??? nie będzie błędów??

Opublikowano

możesz, ale jak Cie prąd jebnie to susiak może Ci odpaść :polew:

a tak naprawdę to nie wiem od czego to moze być

Opublikowano

kiedy wrzucisz do shack'a?

Hmm no nie planowałem bo leniwy jestem. A czemu chcesz resztę? Przecież są na necie albumy z manii z tymi samymi autami :> Ale jak dasz mi jakiś konkretny powód dlaczego akurat moje foty chcesz zobaczyć to wrzucę. :>

Opublikowano

kurde nie pomyślałem o siusiaku :decayed:

Opublikowano

bo Twoje zdjęcia wyszły najlepiej :kox:

a jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego tak sądzę to już Ci mówię: bo robiłeś je z aparatu zawieszonego na smyczce na szyi :polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 12:05_________________________________________________Lodówka bierz

http://allegro.pl/item1172461002_przednie_lampy_audi_a4_po_lifcie_soczewka.html

Opublikowano

bo Twoje zdjęcia wyszły najlepiej :kox:

a jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego tak sądzę to już Ci mówię: bo robiłeś je z aparatu zawieszonego na smyczce na szyi :polew:

FAIL!!! Ten aparat nie miał smyczy, na smyczy to kluczyki miałem :>

glinek4.th.jpg

glinek3.th.jpg

glinek2.th.jpg

glinek1.th.jpg

Masz Glinka jeszcze i koniec :>

Opublikowano

lepski,dawaj logi na PW :disgust:

Opublikowano

lepski,dawaj logi na PW :disgust:

do mnie też :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.