Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Co do oleju wchodzi 5.5L.

...co do browarów,to walę szóstego Lecha :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra Panowie a teraz na poważnie. Koleżanka pracuje w domu dziecka w Sobieszewie. I tak sobie pomyślałem, że można by coś dla tych dzieciaków zorganizować pod patronatem A4 klubu... Zaznaczam, że jestem już po kilku browarach :D Ale jeszcze myślę :D Co Wy na to? Szkoda dzieciaków, nie miały szczęścia w życiu niestety... Może coś wymyślimy? Nie mam póki co pomysłu ale jestem ciekawy czy byliby chętni? Coś w stylu przyjechać po dzieciaki grupą aut, zabrać je gdzieś i potem odstawić. Reszta do dogadania. Póki co nic koleżance nie powiedziałem, więc jeśli sądzicie że to głupi pomysł to luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie a teraz na poważnie. Koleżanka pracuje w domu dziecka w Sobieszewie. I tak sobie pomyślałem, że można by coś dla tych dzieciaków zorganizować pod patronatem A4 klubu... Zaznaczam, że jestem już po kilku browarach :D Ale jeszcze myślę :D Co Wy na to? Szkoda dzieciaków, nie miały szczęścia w życiu niestety... Może coś wymyślimy? Nie mam póki co pomysłu ale jestem ciekawy czy byliby chętni? Coś w stylu przyjechać po dzieciaki grupą aut, zabrać je gdzieś i potem odstawić. Reszta do dogadania. Póki co nic koleżance nie powiedziałem, więc jeśli sądzicie że to głupi pomysł to luz :)

jak najbardziej,makówa pomysł mzajebisty :good:

na spocie obgadamy sprawę i robimy akcję dla dzieciaków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w koncu czuje te 2xx koni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Juz lubi to auto :kox: :kox: :kox:

i tak cię jebne :guma:

...na drodze,albo pałą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzieci i wiem jak cieszą się z każdego niespodziewanego wyjazdu,ale sam nie wiem,co jak możemy pomóc :mysli:

siódmy Lech pękł i pomysłów po każdym następnym będzie jeszcze mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież takie dzieciaki nigdy nie siedziały w aucie,posiedzą,pozmieniają biegi,pokręcą fajerą,przewieziemy je kawałek konkretnie,kupimy jakieś pierdoły,taki dzieciak będzie się cieszył z samego zainteresowania nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ZOO :drool: :drool:

dobrze,dobrze,zabierzemy cie :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________

lepski,co to za fele :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes Alphard :beksa: :beksa:

niezłe :naughty:

macie filmik ze spotu,Bieniek 205PS,Resztek 180PS,wypsiu 137PS lub 41 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież takie dzieciaki nigdy nie siedziały w aucie,posiedzą,pozmieniają biegi,pokręcą fajerą,przewieziemy je kawałek konkretnie,kupimy jakieś pierdoły,taki dzieciak będzie się cieszył z samego zainteresowania nim.

super pomysł, jestem za!! :good: :good: :good:

a co do oleju, to do mnie wchodzi równo 4,6 litra, a jak więcej wleję, to jest za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomyslu Macieja to ja tez sie przylaczam :)

dokładnie,musimy dać też cos od siebie,zwłaszcza dzieciakom,którym życie dało po d*pie już na starcie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...