Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie pomalowane ma drzwi od strony pasażera :good:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajnie pomalowane ma drzwi od strony pasażera :good:

:co:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 13:44_________________________________________________

fazy tutaj wasza audi tylko cena bez pośrednika

http://otomoto.pl/audi-a4-alu-s-line-tdi-esp-C14654703.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 20:49_________________________________________________

tutaj masz tą o której pier**liliśmy przez telefon :polew:

http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C14880118.html

Opublikowano

Fajnie pomalowane ma drzwi od strony pasażera :good:

:co:

Spójrz na 3 zdjęciu, różnice odcieni między drzwiami przednimi a tylnymi od strony pasażera :rolleyes:
Opublikowano

Fajnie pomalowane ma drzwi od strony pasażera :good:

:co:

Spójrz na 3 zdjęciu, różnice odcieni między drzwiami przednimi a tylnymi od strony pasażera :rolleyes:

wylane w to

wczoraj pisałem i dzwoniłem do typa o VIN odpowiedział "w ciągu 10 minut przyślę do Pana smsem i pupa nic nie dostałem) to jakaś padaka musi być

zresztą aku miała napewno odpięty bo data na liczniku 2004 :wallbash:

Opublikowano

antonio jest B7 2006.08. rok 2,7 TDI S-line nawi,ksenon 160 tyś km pierwszy właściciel serwisowana bez wypadkowa 12 tyś euro ....tylko jeszcze te j**ane opłaty w Polsce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no właśnie ja dopierdzielą mi akcyzy to zatwardzenia dostanę :polew:

Opublikowano

no właśnie ja dopierdzielą mi akcyzy to zatwardzenia dostanę :polew:

...ja ci mogę sprzedać swoją a kupię tamtą ... :wink4:

Opublikowano

antonio nie bądź miękki :decayed: byłeś wczoraj w Mk ?

Opublikowano

no ja nie chcę drugiego B6

wystaw na forum :wink4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:28_________________________________________________

antonio nie bądź miękki :decayed: byłeś wczoraj w Mk ?

:no:

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam, ktoś wrzucił tu kiedyś fotkę wynalazku marki KIA na gdańskich blachach z lampami diodowymi od nowej A4/A5. Otóż w sobotę widziałem to auto na żywo, właściciel zrobił kolejne mody i teraz do lamp dołączył duży grill :polew: W sumie to cały przód jest teraz z Audi, ciekawa hybryda :polew: Tym bardziej, że przód jest wyraźnie szerszy od reszty nadwozia :polew:

To ja namierzyłem wtedy to auto :naughty: M

Mogłeś cyknąć fote. Ja pamiętam że specjalnie zaparkowałem w pobliżu i strzeliłem parę zdjęć :decayed:

Niestety mijaliśmy się na drodze, więc nie było jak foty pstryknąć a szkoda bo widok nieziemski :polew:

Opublikowano

Niestety mijaliśmy się na drodze, więc nie było jak foty pstryknąć a szkoda bo widok nieziemski :polew:

trzeba było pojechać za gościem, dopłaciłbyś z 5k PLNów i może by się zamienił

Opublikowano

Niestety mijaliśmy się na drodze, więc nie było jak foty pstryknąć a szkoda bo widok nieziemski :polew:

trzeba było pojechać za gościem, dopłaciłbyś z 5k PLNów i może by się zamienił

Niestety jechałem firmowym Transitem, więc nie wiem czy koleś by się skusił :>

Opublikowano

uuuu co za lipa :(

a taka okazja była

Opublikowano

Ale za to udało mi się nagrać Cristoforo i jego Hondę jak się lansował z kuzynem z juesej pod Auchan :>

No, nie udało się gumy spalić ale przynajmniej opony całe :good:

Opublikowano

Ktoś wybiera się do Jarosławca ?? Można się gdzieś umówić i śmigać razem :) jak co to pw jedna osobie wyznaczcie :) My śmigamy przez Koronowo Biały Bor

Opublikowano

A Ty jedzies?Nie widze Ciebie na liscie

Opublikowano

Pomorze pewnie jutro na spocie ustali co i jak i napiszemy na forum co wymyśliliśmy :>

Kur@#$, założyłwm wątek na temat podcierania d*py i go przenieśli do kosza. Admini tutaj nie mają poczucia humoru i nie znają się na prowokacjach :polew:

Opublikowano

Kur@#$, założyłwm wątek na temat podcierania d*py i go przenieśli do kosza. Admini tutaj nie mają poczucia humoru i nie znają się na prowokacjach

No temat zajebiaszczy :polew:

Opublikowano

No Makówa żeś zaszalał :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.