Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten drugi sprzęt co wystawiłeś,to dopiero wymiata :decayed:

trza mieć hektar podwórka żeby go rozstawić :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2,0 TD na pompie a nie na PDekach :cool1:

:polew:

:wallbash: A ja myślałem, że to 2.0 TDI 140 kuni... Nie no, teraz to na bank nie biorę :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________O a tam w tle widzę klekota Antonia :> Trochę brudny, pewnie po polu ten opryskiwacz ciągał :naughty:

Opublikowano

ten drugi sprzęt co wystawiłeś,to dopiero wymiata :decayed:

trza mieć hektar podwórka żeby go rozstawić :decayed: :decayed:

ten drugi to wujka sprzęt[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:14_________________________________________________

O a tam w tle widzę klekota Antonia :> Trochę brudny, pewnie po polu ten opryskiwacz ciągał :naughty:

odczepiłem A4 do zdjęć aby głupio nie wyglądało :>

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Ile za samo Audi ? :decayed:

Opublikowano

Ja na twoim miejscu wystawił bym audika ,a opryskiwacz dorzucił gratis ,łatwiej klienta byś znalazł :naughty:

Opublikowano

Ile za samo Audi ? :decayed:

idzie tylko w komplecie :tongue4:

Opublikowano

Ile za samo Audi ? :decayed:

idzie tylko w komplecie :tongue4:

A może jednak osobno? Dam tysiuncpinset za Audi.

Opublikowano

Ile za samo Audi ? :decayed:

idzie tylko w komplecie :tongue4:

Pytam serio :przebiegly:

Opublikowano

tylko ktoś z głębokiej wsi żuci się na taki czołg :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ambro a co, swapa chcesz zrobić? :> Tylko 1.8T na 2.0 TD czy 2.0 TD na 1.8T ? :mysli::decayed:

Opublikowano

Za parę stówek to wezmę sobie żeby się pobawić, zajechać a potem zrzucić z urwiska :naughty:

Opublikowano

no nie wiem ile za samo audi

ale mogę je sprzedać osobno

szkoda mi tylko aku bo w zime był kupiony nowy :disgust:

Opublikowano

Za parę stówek to wezmę sobie żeby się pobawić, zajechać a potem zrzucić z urwiska :naughty:

Nie ściemniaj, przyznaj się, że czytałeś temat diesel vs benzynka i po wypowiedzi Gilego, że 1Z jeździ fajniej niż 1.8T, chcesz się przesiąść na diesla i jeździć fajniej niż dotąd :>[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:34_________________________________________________

no nie wiem ile za samo audi

ale mogę je sprzedać osobno

szkoda mi tylko aku bo w zime był kupiony nowy :disgust:

Zostaw aku bo to połowa wartości auta :>

Opublikowano

Zostaw aku bo to połowa wartości auta :>

opony też są git :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:36_________________________________________________rok prod 1984 jasna skaja wewnątrz :decayed:

Opublikowano

1Z jeździ fajniej niż 1.8T

tak właśnie jest :decayed:

Każdy wie,że 1.8T to parch :decayed: :decayed:

Opublikowano

Każdy wie,że 1.8T to parch :decayed: :decayed:

:ssij::takiego:
Opublikowano

:polew:

walę szóstego Leszka więc może paść jeszcze kilka historycznych stwierdzeń :decayed:

Opublikowano

Łepski, Ambro, Wy lepiej pomóżcie chłopakowi z Gdańska i wypowiedzcie się tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158599.0

Opublikowano

Łepski, Ambro, Wy lepiej pomóżcie chłopakowi z Gdańska i wypowiedzcie się tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158599.0

Pomagasz, pomagasz, a postow nie zlicza :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.