Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej okolicy w tym tygodniu zaj*bali 4 sztuki A4 b6/b7 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wieczorem pojechałem sobie na miasto ot tak, bez powodu. Kupiłem szejka w macu koło Oliwii i zainstalowałem się obok na parkingu, żeby zobaczyć co się nocą na trójmiejskich ulicach dzieje :> No i się zaczęło - 350z, CRXy, BMW, Audi - wszystko się tam ściga. Oczywiście się odpaliłem i sam się pokręciłem na odcinku Hala Oliwia - Dworzec PKP w głównym. Efekty -

Audi 200 Turbo zabite z rolki i ze świateł (ale to jakaś ośka czyli wg neta od 165-200 koni bo 220 było tylko w Q), Avensisy, TDIki i inne popierdółki też skillowane. Ale żeby nie było tak różowo - mega baty od Imprezy WRX (nie STI), Lancera nowego - nie wiem jaki ale chyba nie EVO. Generalnie mega zabawa. Jakby ktoś był chętny na cruising po mieście jutro lub w następny weekend to szukam chętnych :>

A teraz z innej beczki - przedłużyłem dziś ubezpieczenie, wiecie na ile mam AC? 28.000... ku***a śmiech na sali, kto ten cennik ustala? Antonio mi kiedyś powiedział, że duże znaczenie ma przebieg auta. Zapytałem dziś babki czy to prawda i powiedziała że tak. Strata na wycenie może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. Jak kupie następne auto to cofam licznik od razu :>

Aha i stwierdziłem, że dobre hamulce to podstawa - kilka przejazdów i auto mi przestaje hamować a smród ciężki do zniesienia. No i mocy mało... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macko fujaro trzeba bylo dac znac....

Jutro to sie bujaj :thumbdown:

Co do Ac.To jaki masz przebieg??Mi przy ponad 200tyz zjechali na 38K pln.Jakos.

Za poprzedni 2001 rok,ale 155tys na blacie wyplacili 29.Czyzby za przeieg i wyposazenie doplacali tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 232.000. Śmiech na sali, 28.000 za 2004 rok... Ale nic nie zrobisz, cennik jest taki sam dla wszystkich ubezpieczalni... Cóż, lepsze to niż nic. W tamtym roku miałem ok 215.000 i AC na 35.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie martwi wzmożony ruch złodziei na pomorzu :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie martwi wzmożony ruch złodziei na pomorzu :confused4: :confused4:

Chodzi o to co Gili napisał? Nie martw się , to pewnie Gili te Audice zawija :polew: Za kilka tygodni, jak wszystko przycichnie, to Gili wyjedzie z tekstami typu "wyrezałem pełnego S-line" albo "zrobiłem swapa na 3.0 TDI" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało Ci Maku policzyli,bo mam teraz wycenę na 34tyś....

Co do ścigania,....to wiadomo,że moje Audi,to popierdówka przewagę nad innymi A4 mam jedynie w korkach i ewentualnie Vmax na trasie :decayed:

Więc czas,to zmienić i rezam coś z VW....i tu moje pytanie, czy w rozsądnych pieniądzach da się ogarnąć AHU na ok.150KM??....więcej nie trzeba,bo to lekka ośka... :cool1:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:56_________________________________________________A czwórka stoi trzeci dzień na wymianie amortyzatorów :polew:

śruby się ukręcają,podobno cały zawias jeszcze fabryczny :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śruby się ukręcają,podobno cały zawias jeszcze fabryczny :blink:

ile masz przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ponad 220tyś[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46221.0;highlight=ahu chodzi mi o coś takiego. ile mogą kosztować części i robota??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to zdjęcie w Jarosławcu.

Młodego z tego powodu ominęła jego własna impreza urodzinowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to zdjęcie w Jarosławcu.

Młodego z tego powodu ominęła jego własna impreza urodzinowa.

...nie dobry tata...młody robił sobie podkład pod urodziny a tu lipa ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko pomorzanie ;)

może ktoś byłby z Was tak dobry, może miał po drodze i luknął mi na to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=1227541085 czy wogóle warto je oglądać czy straszny paździerz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech podjedzie w srode na spota,to moze sie i vagiem sprawdzi co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...