Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Gili,ale w czym ty masz problem??

wkładasz mi od 2 dni jakieś słowa do ust, o których nawet nie pomyślałem,o hondzie czy pragnieniu jakiś kolorów,a nie jestem kimś z Kościerzyny, tylko madafaka Gilim Klubowiczem na A4 Klubie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili,ale w czym ty masz problem??

wkładasz mi od 2 dni jakieś słowa do ust, o których nawet nie pomyślałem,o hondzie czy pragnieniu jakiś kolorów,a nie jestem kimś z Kościerzyny, tylko madafaka Gilim Klubowiczem na A4 Klubie :decayed: :decayed: :decayed:

Ejjj, po poprzedniej wiazance popcorn uprazylem, a tu c**jnia z teatru :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z innej beczki - popisałem sobie z OLO, będę prawdopodobnie rezał przednie lampy. Chcę środki na czarno + wszystkie lustra oprócz tego od pozycji. Zastanawiam się też nad zderzakiem Oettingera. Lampy i zderzak miałyby wyglądać tak jak tu:

frm3.th.jpg

frm2x.th.jpg

frm1.th.jpg

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: :kox:

Myślisz? Chciałbym przód Caractere ale wiem że ciężko dostać a czekać w nieskończoność aż się pojawi na Allegro to bez sensu. Na dzień dzisiejszy są Votex, Oettinger i Abt. Najbardziej do gustu przypadł mi Oettinger ale martwi mnie trochę to, że jest niższy niż linia progów. Na tych fotach sprytnie to ukryto ale jak się przyjrzysz to zobaczysz o czym mówię. No i kratki a w zasadzie ich brak więc trzeba będzie siatex robić... No ale boję się, że jakbym zamontował S-line to może mi się fmic nie zmieścić, jeśli bym chciał go kiedyś zakładać. A co do lamp to uważam, że są super, jestem już zdecydowany. Czekam tylko na czarną kratkę od Ykka bo skoro trzeba będzie zderzak zdejmować to się ja zamontuje od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak jest fajny.

Obawiam sie tylko,ze jest za duzy.BEz progow i tylu i sporej gleby bedzie lipnie wygladalo.Kola duze juz masz,wiec luz.

Tyle,ze z tym zderzakiem to juz malo gdzie wjedziesz.

A belke i tak bedzie trzeba pewnie ciac.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________Macko inwestuj w bixy.Dobrze wyregulowac i nie bedziesz razil nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Jaca :drunk:

Makówa Caractere był dwa razy wystawiony na allegro i nikt go nie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jaca,100 lat :good:

kup sobie coś,płace :naughty:

...ja nie wiem co,ty wszystko już masz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedze glodny w robocie i wymyslilem,ze moze grilla na spocie zrobimy,albo cos??Tylko gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...