Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Antonio - wiem ale wtedy nie byłem zainteresowany :>

Bieniek - w sensie dzisiaj grila?

A no i mój najnowszy mod to naklejka DOPE z turbiną na tylnej szybie :polew: Bieniek mówi, że to wiocha i siara czyli do mnie pasuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

A no i mój najnowszy mod to naklejka DOPE z turbiną na tylnej szybie :polew: Bieniek mówi, że to wiocha i siara czyli do mnie pasuje :polew:

nie przejmuj się to czysta zazdrość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moski to kto dzis bedzie??Jak grilla nie chcecie to sobie cos z kfc zarzuce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moski to kto dzis bedzie??Jak grilla nie chcecie to sobie cos z kfc zarzuce :kox:

Ja na 99% będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę bankowo

przed chwilą byłem na myjni na oruni,wjeżdżam,a tam takie dwie laski,jedna konkrecik :naughty::sex: ,tak się zapatrzyłem,że nawet nie zauważyłem kiedy umyły,mówię,co już?! to jeszcze wosk! i dalej lukałem,mówię wam,polecam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę bankowo

przed chwilą byłem na myjni na oruni,wjeżdżam,a tam takie dwie laski,jedna konkrecik :naughty::sex: ,tak się zapatrzyłem,że nawet nie zauważyłem kiedy umyły,mówię,co już?! to jeszcze wosk! i dalej lukałem,mówię wam,polecam :kox:

byłem tam kiedyś,ale chyba 3 sztuki się kręciły :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się dzisiaj i z tego co mi wiadomo, Olo też będzie, aaaa no i piwko oczywiście :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę bankowo

przed chwilą byłem na myjni na oruni,wjeżdżam,a tam takie dwie laski,jedna konkrecik :naughty::sex: ,tak się zapatrzyłem,że nawet nie zauważyłem kiedy umyły,mówię,co już?! to jeszcze wosk! i dalej lukałem,mówię wam,polecam :kox:

...jak ty pojechałeś tam taki Fioletowy to laski pomyślały że denaturat chlejesz niebieski nos... :decayed:

Gratki za kolorki chłopaki :good: :good: :good:

Ps. Tomek znalazłem lewiznę na przeglądy 70 euro więcej i mogę rezać ile chcę :kox: dzisiaj byłem gościu nawet powiedział że lampki za***iście świecą ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Tomek znalazłem lewiznę na przeglądy 70 euro więcej i mogę rezać ile chcę :kox: dzisiaj byłem gościu nawet powiedział że lampki za***iście świecą ... :naughty

mówiłem,że se poradzisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to co jest dostepne w ludzkich pieniadzach do b6?

http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html

Dymione boczne kierunki, ja chyba też zapodam :good:

To jest kox bodykit do B6 ale cena zabija... No i to wybrzuszenie na masce kupowate ale na szczęście można konfigurować zestaw:

http://www.chromemaster.pl/produkt/5822/22/Przedmioty/Audi/A4/A4_B6_8D0_01-05/Pakiet_ospojlerowania_AUDI_A4_8E_B6_S4_B6_Limo_Avant_przed_facelift_-_Hofele_quot_EVO-Light_quot_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hofele, bez wybrzuszenia i idiotycznych LEDów do jazdy dziennej, wygląda dużo lepiej od reszty które pokazałeś :wink4:

Na Twoim miejscu poczekałbym i rezał pełen body kit wraz z progami i tyłem bo inaczej będzie to wyglądało jak w calibrach z wielkim niskim przodem.

Pomyśl też może o czymś oryginalnym np. od S4.Fele już masz :wink4:

http://kmdtuning.com/news/wp-content/gallery/richs-b5-s4/s4_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak się wyrobię :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 19:13_________________________________________________

podziękował za piwko i spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi nic nie rezam,bo nim nie jeżdżę,ale przyszedł czas na remont zestawu T4+przyczepa.

Kupiłem dzisiaj komplet alu do przyczepy i ustawiłem się do lakiernika będę malował całego busa w metalik,znalazłem też skórzane fotele na przód,kierownicę i gałę skórzaną już mam.

Szukam oryginalnej grodzi na 3/4 czyli za drugim rzędem siedzeń(łóżka już nie będzie)

Na zimę będą alu 16,a na lato 17 i czip (ok 135KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi nic nie rezam,bo nim nie jeżdżę,ale przyszedł czas na remont zestawu T4+przyczepa.

Kupiłem dzisiaj komplet alu do przyczepy i ustawiłem się do lakiernika będę malował całego busa w metalik,znalazłem też skórzane fotele na przód,kierownicę i gałę skórzaną już mam.

Szukam oryginalnej grodzi na 3/4 czyli za drugim rzędem siedzeń(łóżka już nie będzie)

Na zimę będą alu 16,a na lato 17 i czip (ok 135KM)

No no, coś czuję że będzie grube modzenie... malowanko, alusie, skóra :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grube,to było na zdjęciu antonia,a to będzie cały czas VW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...