Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co do smyczy to ja tez jestem chetny na dwie.

pre_pl 2

mateogda 2

maqk 2

kurcze, Ty jesteś z Gdańska, ale ja blach gdańskich nie widziałem, dobrze patrzyłem ? :D

razem: 6

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawać foty dawać foty ! ja już mam dobrą fazę (18. siostry) no ale jakbym mógł nie odwiedzić forum... :polew:

Przemas a jednak odjebałeś (z kablem) ???

Opublikowano

Dzieki chlopaki za spotkanko i powitanie w gronie klubowiczow ;)

Milo bylo Was poznac osobiscie.

Mateusz wszystkiego najlepszego! Sory, ze nie zlozylem osobiscie na spocie, ale jeszcze nie kojarze twarzy ;)

Do zobaczenia na nastepnym spocie!

@Przemas, ja reflektuje na 2 smycze

Opublikowano
  • Autor

Przemas a jednak odjebałeś (z kablem) ???

wiem co już jest zwalone, zobaczę co yassek napisze.

U Łukasza identyko się zachowywał, jeszcze będę walczył.

alv, znowu gadaliśmy o licht pakiecie i porównywaliśmy :polew:

Opublikowano

dawać foty dawać foty ! ja już mam dobrą fazę (18. siostry) no ale jakbym mógł nie odwiedzić forum... :polew:

Siostra ładna ???Trzeba było powiedzieć, to byśmy wpadli na 18-tkę :polew:

Przemas a jednak odjebałeś (z kablem) ???

Spierd..., a sam osobiście przypominał mi żebym uważał.

I dał d...

Powinien dostać za to :bicz:

Opublikowano

pre_pl

alv, znowu gadaliśmy o licht pakiecie i porównywaliśmy

no ja jestem w trakcie rezania lampki podsufitkowej i lampek nad nogami kierowcy i pasażera... :>

Opublikowano
  • Autor

Spierd..., a sam osobiście przypominał mi żebym uważał.

I dał d...

Powinien dostać za to

shut up :tongue4:

Nie wiadomo co się stało :D :gwizdanie:

Opublikowano

lukaszr

Siostra ładna ???Trzeba było powiedzieć, to byśmy wpadli na 18-tkę

no powiem Ci że siostra daje radę :polew:

Opublikowano
  • Autor

lukaszr

Siostra ładna ???Trzeba było powiedzieć, to byśmy wpadli na 18-tkę

no powiem Ci że siostra daje radę :polew:

hyhyhy, lukaszr.. chodzą słuchy, że wszystkie kuzynki alva dają radę

:polew:

Opublikowano

no ja jestem w trakcie rezania lampki podsufitkowej i lampek nad nogami kierowcy i pasażera... :>

A ja to mam wszystko :dance:

Opublikowano
  • Autor

acha alv... pracuję nad drugim klimatronikiem :D Będzie ciężko, ale może, może ... :mysli: :>[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 22:25 _________________________________________________

A ja to mam wszystko :dance

ja też, ja też :tongue4:

Opublikowano

shut up :tongue4:

Nie wiadomo co się stało :D :gwizdanie:

Jak to co ! Popsułeś i tyle :polew: :polew: :polew:

no powiem Ci że siostra daje radę :polew:

Teraz mi to mówisz.

Czekaj, ja Ci jakieś radio następnym razem przywiozę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak to co ! Popsułeś i tyle

yyyyyy glupek2ep1.gif

Opublikowano

Jak to co ! Popsułeś i tyle

yyyyyy glupek2ep1.gif

Spoko, zrobi się i będzie git.

Wydaje mi się, że wystarczy przegrać program.

Myślę, że to grosze by kosztowało.

Opublikowano

pre_pl

hyhyhy, lukaszr.. chodzą słuchy, że wszystkie kuzynki alva dają radę

powiem nieskromnie że to siostry dają radę :D

pre_pl

acha alv... pracuję nad drugim klimatronikiem grin Będzie ciężko, ale może, może ... mysli cheesy

to dopisuj gościa w odpowiednim temacie... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to dopisuj gościa w odpowiednim temacie... :wink4:

gość jeszcze nie wie, że kupi.. Ale kupi :D To sasha, który był na dzisiejszym spocie :decayed:

Opublikowano

powiem nieskromnie że to siostry dają radę :D

Alv zapytam nieskromnie - kiedy mogę do Ciebie przyjechać na piwko (przy okazji przywiozę 2 antenki) ???

Tylko nocleg mi załatw - może być u kuzynek :polew:

Inaczej strzelę :foch:

Opublikowano

to resztę też pewnie będzie brał :> ... się przyciśnie typa co by zmienił trochę ceny w stosunku do ostatniego kosztorysu i będzie gites :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak to co ! Popsułeś i tyle

yyyyyy glupek2ep1.gif

Spoko, zrobi się i będzie git.

Wydaje mi się, że wystarczy przegrać program.

Myślę, że to grosze by kosztowało.

no ja nawet wiem już co należy zrobić, zwalił się program w FT232BM (bo to pewno siedzi....) odpowiedzialny za USB.

Nawet znalazłem opis jak to poprawić, ale brak narzedzi i wsadów :kox:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 22:48 _________________________________________________

to resztę też pewnie będzie brał :> ... się przyciśnie typa co by zmienił trochę ceny w stosunku do ostatniego kosztorysu i będzie gites :polew:

no byłoby wypaśnie, bo z gotówą u mnie ostatnio kruchooooo, a jeszcze Magda ostatnio mnie pyta :

"Przemek, a co to za 800zeta co na PayPala poszło" :kox:

hyhyhy, koks normalnie :D raz się żyje w końcu, najwyżej piwo przestanę pić :polew:

Opublikowano

niestety nie mogłęm wpaść ale duchem byłem z wami

wkleiłem na formum zdjęcia z podłączenia radia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.