Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdyby ten gość nie dał rady,to serwis...

...a tam od 1500 w górę :decayed:

A gosc pewnie zmienil baterie :decayed:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe

druga karta,ta wyprana była martwa

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

                      
 :hi: 
 :hi:  :hi: 
 :hi:  :hi:  :hi: 
 :hi:  :hi:  :hi:  :hi: 
 :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: 
 :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: 
 :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: 

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________@#$% Łepski zepsułeś!!! Moje było kontynuacją posta Gilego a teraz kupa wyszła :decayed:

Opublikowano

To co gramy w tetrisa :?: :polew: :polew:

Opublikowano

Mam już -10stopni za oknem,a jak u was ?

Opublikowano

Mam już -10stopni za oknem,a jak u was ?

Podobnie, a jettson zimy sie nie boi i odpala z kopa :evil:
Opublikowano

łepski dawaj na PW :decayed:

Opublikowano

Mam już -10stopni za oknem,a jak u was ?

Podobnie, a jettson zimy sie nie boi i odpala z kopa :evil:

tz Ford?

Audik pierwszy raz na zimnym stoi,w garażu,ale blaszaku. Myślałem,że mogą być problemy,bo nie wymieniałem w nim nigdy aku,a dwie zimy stał w ciepełku.Nasłuchałem się jak,to 2.5 trudno uruchomić zimą,a tu zdziwienie pali od strzała :decayed:

Opublikowano

tz Ford?

Sam jestes ford :takiego: , VW :afro:
Opublikowano

tz Ford?

Sam jestes ford :afro:

w czym ci podłoga zgniła?,bo rozumiem,że skąś się to pseudo wzięło :naughty:

Opublikowano

w czym ci podłoga zgniła?,bo rozumiem,że skąś się to pseudo wzięło :naughty:

Toc napisalem JETT(a)son :decayed: i nie zgnila, tylko progi do wymiany :polew:
Opublikowano

w czym ci podłoga zgniła?,bo rozumiem,że skąś się to pseudo wzięło :naughty:

Toc napisalem JETT(a)son :decayed: i nie zgnila, tylko progi do wymiany :polew:

masz jettsona? :decayed:

idziesz w rosta :decayed:

Opublikowano

masz jettsona? :decayed:

:good:

idziesz w rosta :decayed:

:thumbdown:
Opublikowano

jaki silnik?

Opublikowano

Najlepszy :kox: wszystko przepalajacy 1600ccm turbo bajzel :evil:

Opublikowano

80km?masz ic?

Opublikowano

80km?masz ic?

70, wlasnie bede sie rozgladal za takim z g2, co byly montowane "obok" silnika :cool1:

Ale mam podkrecona dawke na pompie :evil:

Opublikowano

faktem jest,że odpalanie jest wielką zaletą tego silnika nawet dorżnięte egzemplarze radzą sobie nieźle zimą,ale nie jest to zbyt rozwojowa jednostka jak przekombinujesz,to zacznie sr** olejem i się rozsypie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.