Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piździ :disgust:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no kulwa a ile wody jest :wallbash:

Opublikowano

trochę jest,ale żwir na bieżąco pobiera :decayed:

gorzej u Ciebie,ale niemożna mieć wszystkiego,albo żyto na 2 metry i ryzyko zalania,albo żyto co 2 metry i suche stopy :decayed:

Opublikowano

jakby te z eBaya były jakoś jakościowo spoko, to można by się zastanowić.. :evil:

To te same podobno tylko w wersji z szerszym rantem.

Opublikowano

...te są za***iste.... :slina:

1390f739f823fa6f.jpg

URL=http://www.fotosik.pl]2b1663d94cd9170f.jpg[/url]

Opublikowano

Fele fajne ale ta A6 z dorobionym dużym grillem... ale ulep :polew:

Opublikowano

...do Passata FL idealne :good:

ale nie do A4 B6.. :cool1:

Opublikowano

w moich okolicach Kajakami można pływać po polach, tak zalane..

Może jeszcze ktoś ma pomysł na jakieś ciekawe koło :cool1:

Opublikowano

Witam! Info w opisie aktualne? Spot w środę?

Tak się składa, że najprawdopodobniej od wtorku będę w Sopocie i myślałem, żeby wpaść do was na spocik skoro już będę w 3M :hi:

Opublikowano

Witam! Info w opisie aktualne? Spot w środę?

Tak się składa, że najprawdopodobniej od wtorku będę w Sopocie i myślałem, żeby wpaść do was na spocik skoro już będę w 3M :hi:

aktualne :good:

Opublikowano

Witam! Info w opisie aktualne? Spot w środę?

Tak się składa, że najprawdopodobniej od wtorku będę w Sopocie i myślałem, żeby wpaść do was na spocik skoro już będę w 3M :hi:

aktualne :good:

No to postaram się wpaść :hi: Matarnia,to centrum gdzie jest Ikea?

Opublikowano

Witam! Info w opisie aktualne? Spot w środę?

Tak się składa, że najprawdopodobniej od wtorku będę w Sopocie i myślałem, żeby wpaść do was na spocik skoro już będę w 3M :hi:

aktualne :good:

Matarnia,to centrum gdzie jest Ikea?

dokładnie tam

Opublikowano

Jakbyście mogli zerknąć - kolega ma problem w B5 ze skrzynią auto 4biegową...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185314.msg2175063#new[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:08_________________________________________________druga sprawa - wybieram się ze znajomymi na weekend - sobota-niedziela do Przywidza - ma ktoś tam jakiś kontakt na noclegi ( oprócz Zielonej Bramy ) nie koniecznie najtańsze bo jako taki standard też ważny :decayed: Ciekawe czy wogóle będzie śnieg :decayed:

Opublikowano

druga sprawa - wybieram się ze znajomymi na weekend - sobota-niedziela do Przywidza - ma ktoś tam jakiś kontakt na noclegi ( oprócz Zielonej Bramy ) nie koniecznie najtańsze bo jako taki standard też ważny :decayed: Ciekawe czy wogóle będzie śnieg :decayed:

Wybierasz się na stok do Trzepowa?? :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc.

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:30_________________________________________________Dodam,ze Alex to Wasz ziomek,który zamieszkuje w Gdyni :good:

Opublikowano

Lepski,Antonio bedziecie jutro na spocie?Chcialbym zlogowac mojego trupa :hi:

Opublikowano

ma ktoś z was głowice do afn'a na sprzedaz?? może być uszkodzona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.